System sprzedaży POS zestaw: MAŁY

4 900,00  brutto 3 983,74  netto

Najtańsza konfiguracja zestawu POS do obsługi gastronomii. Urządzenia zawarte w tym zestawie charakteryzują się dobrym parametrem jakości do ceny. W skład zestawu wchodzi: drukarka fiskalna z kopią elektroniczną, procesor, monitor dotykowy oraz oprogramowanie gastronomiczne FIS-POS BISTRO. Zestaw ten dedykowany jest do małych oraz średnich punktów gastronomicznych, którym wystarczy średnio-zaawansowana konfiguracja sprzętowa. System ten można z powodzeniem rozszerzyć o dodatkowe urządzenia zewnętrzne takie jak drukarka bonowa, terminal płatniczy.

Monitor dotykowy ELO 15,6"

Model 1509L to monitor wyposażony w dotykowy ekran o wymiarach 15,6″. Z racji usunięcia mniej istotnych elementów zmniejszono cenę końcową monitora, zachowując najważniejsze parametry. Technologia  IntelliTouch zastosowana w tym monitorze dotykowym sprawia, że jest on odporny na zużycie (zarysowanie ekranu nie zmniejsza jego dokładności) i zapewnia doskonałą precyzję dotyku przez cały okres użytkowania. Ekran ten jest dodatkowo podświetlany diodami LED, dzięki czemu została zmniejszona ilość pobieranej energii. Niewielkie rozmiary oraz waga sprawiają, że bez problemu zainstalujesz go w dowolnym miejscu. Możliwe jest również bezpośrednie przytwierdzenie go do ściany za pomocą VESA 75 mm (standardowych uchwytów do telewizorów).

monitor_dotykowy_elo_1509l

Komputer DELL Optiplex 380 SFF

Optiplex 380 to połączenie wysokiej wydajności z niezawodnością klasy biznesowej. Wydajne podzespoły zapewnią komfortową pracę wszystkim pracownikom podczas codziennych zadań. Dodatkowo komputer wyposażony jest w dużą ilość portów komunikacyjnych zapewniających możliwość rozszerzenia funkcjonalności zestawu o wiele dodatkowych urządzeń peryferyjnych. Superszybki dysk SSD z zainstalowanym systemem Windows 7 Professional to sprawdzone rozwiązanie z gwarancją płynnej i stabilnej pracy oprogramowania FIS-POS jak i wielu innych. Wszystkie podzespoły zamknięte są w niewielkiej obudowie typu SFF która idealnie sprawdzi się w miejscach z ograniczoną przestrzenią.

Komputer DELL Optiplex 380 SFF

System sprzedaży gastronomicznej FIS-POS BISTRO

Oprogramowanie do gastronomii FIS-POS BISTRO od firmy FLASHCOM, należy do najbardziej intuicyjnych systemów tego typu na rynku. Program oparty jest na przejrzystym interfejsie graficznym, który stworzony jest do sprzedaży za pomocą dotyku na ekranie monitora. Połączenie z systemem magazynowym FIS, pozwala na wymianę danych dotyczących sprzedaży, towarów, produkcji oraz obrotach poszczególnych użytkowników. Zebranie tych danych w jednym miejsce pozwala na ich analizę oraz na podejmowanie decyzji biznesowych mających wpływ na przyszłość firmy.

Program sprzedażowy FIS–POS-BISTRO

Drukarka fiskalna Novitus Bono Online

Nowoczesna drukarka fiskalna Novitus Bono E to stacjonarne urządzenie z elektroniczną kopią paragonu umożliwiająca wystawianie faktur VAT. Drukarka ta dedykowana jest do małych i średnich punktów handlowych o średnim natężeniu ruchu. Baza produktowa posiadająca 250 000 pozycji pozwala na zaprogramowanie asortymentu sporego sklepu detalicznego. Niezawodny mechanizm drukujący japońskiej firmy SEIKO wydrukuje do 255 pozycji na jednym paragonie. Całość zamknięta w niewielkiej, kompaktowej obudowie — pozwala to na zainstalowanie drukarki fiskalnej nawet na małym stanowisku sprzedażowym.

novitus_bono_1

Dodatkowe urządzenia

System można rozszerzyć o drukarkę bonową (np. na kuchnię czy bar), system magazynowy czy terminal płatniczy.

Zadzwoń i umów się na prezentację !

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “System sprzedaży POS zestaw: MAŁY”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *