Kasa fiskalna dla kosmetyczki

Zgodnie z aktualnymi przepisami kosmetyczki musza używać kasy fiskalnej już od pierwszego klienta. Kasa fiskalna dla kosmetyczki powinna być stosunkowo mała, najlepiej z mocnym akumulatorem. Takie urządzenie łatwiej potem użytkować jako kasę przenośną, np. w czasie wizyty w domu klienta. Poniżej znajdziesz kasy fiskalne dla kosmetyczek, które najlepiej nadają się do tej roli. Od 1 stycznia 2021 r. wchodzi obowiązek użytkowania kasy fiskalnej online dla tej grupy przedsiębiorców.


Filters Sort

Niewielkie rozmiary, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, zabezpieczenie szczeliny wyjścia papieru - oto najważniejsze cechy kasy fiskalnej Aclas KOS z kopią papierową. Kasa jest idealnym urządzeniem przenośnym jednak sprawdzi się równie dobrze na stoiskach targowych, parkingach.

 

Farex Perła Plus E to mobilna kasa fiskalna z elektronicznym zapisem kopii paragonu na karcie SD. Perła Plus E to elektroniczna wersja sprawdzonego już przez lata modelu Perła Plus. Urządzenie to dzięki swoim niewielkim rozmiarom oraz wodoodpornym klawiszom membranowym świetnie spisuje się jako mobilne urządzenie fiskalne. Brak stałego źródła prądu nie stanowi przeszkody, gdyż pojemny akumulator pozwala na wydrukowanie do 1000 paragonów na jednym ładowaniu. Posiadane złącza komunikacyjne pozwalają na podłączenie czytnika kodów kreskowychwagi elektronicznej czy terminala płatniczego PAX.

Elcom Euro-50TE Mini jest przenośną kasą fiskalną z kopią elektroniczną paragonu. Przeznaczona jest głównie do małych oraz średnich sklepów czy punktów handlowo-usługowych. Dzięki wydajnej baterii oraz wodoodpornym klawiszom idealnie sprawdza się również w sprzedaży obwoźnej. To urządzenie przenośne można dodatkowo wyposażyć w torbę przenośną, a także w ładowarkę samochodową.

Kasa fiskalna Aclas Kobra to nowoczesne urządzenie fiskalne z elektroniczną kopią zapisu paragonu. Małe rozmiary kasy oraz jej niewielka waga sprawiają, że doskonale sprawdzi się jako kasa przenośna. Duże, czytelne klawisze oraz podświetlany wyświetlacz ułatwiają pracę w warunkach mobilnych. Wytrzymały akumulator pozwoli na długie użytkowanie kasy bez dostępu do źródła zasilania. Dostępne porty komunikacyjne pozwalają na podłączenie dodatkowych urządzeń zewnętrznych.

KOS E od firmy Aclas to kasa fiskalna stworzona do pracy w mobilnych warunkach. Dzięki niewielkim wymiarom, wydajnemu akumulatorowi i zabezpieczeniu szczeliny wyjścia papieru kasa ta jest naturalnie predestynowana do użytku wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność. Parkingi, stoiska targowe i inne miejsca o ograniczonej przestrzeni sprzedażowej to naturalne środowiska pracy KOS E.

 

Novitus Nano E to pierwsza na rynku mobilna kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Urządzenie to dzięki swoim niewielkim rozmiarom, ergonomiczną obudową, bardzo dobrym akumulatorem oraz dużym wyświetlaczem jest najczęściej wybieraną przenośną kasą fiskalną. Dzięki intuicyjnie zaprogramowanym menu, a także łatwością wymiany papieru kasa ta, to idealny wybór dla osób nigdy wcześniej niekorzystających z tego typu urządzeń. Dodatkowo dzięki klawiszom szybkiej sprzedaży, zaakceptujesz transakcję za naciśnięciem jednego przycisku.


Terminale płatnicze dla kosmetyczki

Coraz więcej ludzi płaci kartą, tak więc posiadanie terminala płatniczego w gabinecie kosmetycznym to aktualnie przymus a nie fanaberia. Zakładając nową firmę, nie będziesz w ogóle płacić za terminal płatniczy przez 12 miesięcy! 


Filters Sort

Verifone Vx675 to przenośny terminal płatniczy akceptujący dostępne na rynku karty płatnicze. Realizuje również płatności zbliżeniowe oraz BLIK. Dzięki niewielkim rozmiarom, pojemnemu akumulatorowi oraz łączności GPRS  idealnie sprawuje się jako urządzenie mobilne.

Ingenico IWL250 to bezprzewodowy terminal płatniczy, który obsługuje wszystkie dostępne karty płatnicze na rynku oraz transakcje BLIK. Urządzenie to akceptuje karty z paskiem magnetycznymchipowe oraz umożliwia płatności zbliżeniowe. Istnieje również możliwość sprzedaży doładowań kart pre-paid do telefonów komórkowych.