EF-TAX027

Zestaw do gastronomii MAXI

Nowy produkt

8 100,00 zł

Zapłać online:
Zapłać online:

Zestaw do gastronomii MAXI

 

W skład zestawu wchodzą:

  • urządzenie z ekranem dotykowym POS OPTIMA TT-1500
  • drukarka fiskalna Novitus Bono E
  • program gastronomiczny SOGA wersja 1-stanowiskowa
  • system operacyjny Microsoft

 

POS OPTIMA TT-1500

Zintegrowany system komputerowy z 15" ekranem dotykowym. Wydajność, cicha praca w połączeniu z nowatorskim wyglądem urządzenia czynią z niego idealną propozycję zarówno dla sklepów jak i restauracji czy barów. Opcjonalny monitor LCD do wyświetlania reklam dla klientów może stanowić źródło dodatkowego przychodu dla każdego lokalu.

 

Program gastronomiczny SOGA

Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, etc.

SOGA to idealne rozwiązanie wszędzie tam gdzie szybka i sprawna obsługa klienta jest najwyższym priorytetem. Intuicyjność obsługi w połączeniu z nowoczesnym interfejsem zapewniają najwyższą ergonomię i wygodę pracy. System został zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pracę na ekranie dotykowym i dlatego został wyposażony w odpowiednio duże przyciski zapewniające wygodę i przyspieszenie obsługi klienta.

Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników - także tych mniej obytych z komputerem. Elastyczna konstrukcja programu zapewnia zarządzającemu systemem dowolność sposobu konfiguracji, odzwierciedlając rzeczywisty układ stolików czy budowę wygodnego menu.

SOGA jako system modułowy daje możliwość wyboru i swobodnej konfiguracji. Nie musisz już kupować ogromu funkcji nieprzydatnych w Twoim lokalu. Zapłać wyłącznie za to czego rzeczywiście potrzebujesz.

 

Moduł magazynowy SOGA

Najważniejszy z szerokiej gamy modułów dodatkowych uzupełniających działanie całego systemu. Rozszerza wersję podstawową o szereg funkcjonalności związanych z obsługą zaplecza restauracyjnego. Dzięki niemu otrzymujemy możliwość szczegółowego rozliczania stanów magazynowych oraz wartości magazynu. Ponadto w łatwy i intuicyjny sposób przygotujemy receptury dla potraw, obsłużymy produkcję czy skalkulujemy imprezę. Co ważne – szczególnie dla większych lokali – bez względu na ilość zamawianych stanowisk magazynowych opłata jest tylko za jedno!

 

System operacyjny Microsoft

System operacyjny Windows Posready7 został stworzony przez firmę Microsoft z myślą o urządzeniach z ekranem dotykowym typu POS.

Drukarka fiskalna Novitus BONO E

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie z przeznaczeniem dla małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego, a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska.

Opinie

Napisz opinię

Zestaw do gastronomii  MAXI

Zestaw do gastronomii MAXI

Zestaw do gastronomii MAXI

W skład zestawu wchodzą:

  • urządzenie z ekranem dotykowym POS OPTIMA TT-1500
  • drukarka fiskalna Novitus Bono E
  • program gastronomiczny SOGA  wersja 1-stanowiskowa
  • obsługa zaplecza SOGA moduł magazynowy
  • system operacyjny Microsoft

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś