System POS: OPTYK (2 wyświetlacze)

5 000,00  brutto 4 065,04  netto

Zestaw sprzedażowy POS Optyk (2 wyświetlacze) to specjalistyczny system składający się z:

  • Drukarki fiskalnej Emar Tempo Pro z wygodnym, dodatkowym wyświetlaczem dla klienta
  • Laptopa ASUS VivoBook
  • Znanego programu dla Zakładów Optycznych autorstwa Wiesława Kwolka

Sprawdź, jak w łatwy sposób możesz usprawnić pracę w swojej firmie!

Kategoria:

System obsługi OPTYK Wiesław Kwolek

 

wieslaw_kwolek_MINI

Program OPTYK jest rozpoznawalnym na rynku systemem obsługi klienta dla zakładów optycznych. Jest idealnym narzędziem dla każdej placówki bez względu na wielkość. System jest prosty w obsłudze dla początkujących użytkowników jednocześnie oferując zestaw funkcji pozwalających na kompleksowe zarządzanie Zakładem.

Laptop ASUS VivoBook

emar_tempo_pro_2W_MAXI

ASUS VivoBook E12 został zaprojektowany w taki sposób, aby pomagał Ci zachować produktywność przez cały dzień. Ten kompaktowy i lekki laptop z ekranem 11,6-calowym jest napędzany najnowszym procesorem Intel Celeron i oferuje do 10 godzin czasu działania baterii. Dzięki zastosowaniu zawiasów obracanych pod kątem 180°, laptop VivoBook E12 można rozłożyć całkowicie płasko na stole, aby zaprezentować treści swoim przyjaciołom lub współpracownikom. Jego zawiasy o wyjątkowej i bardzo wytrzymałej konstrukcji są poddawane rygorystycznym testom polegającym na wykonaniu 20 000 cyklów otwarcia i zamknięcia.

Drukarka fiskalna Emar Tempo Pro (2 wyświetlacze)

 

emar_tempo_pro_2W_MAXI

Tempo PRO to mała drukarka fiskalna z kopią elektroniczną paragonu dostępna w wariancie z jednym lub z dwoma wyświetlaczami. Emar Tempo PRO wyposażona jest w szereg portów służących do komunikacji z innymi urządzeniami. W standardzie posiada złącze USBRS-232 oraz Ethernet. Opcjonalnie możemy rozszerzyć funkcjonalność o komunikację bezprzewodową Bluetooth lub WiFi. Zastosowanie dotykowego wyświetlacza usprawnia obsługę drukarki oraz ułatwia jej zarządzaniem.

Dodatkowe informacje

Baza towarów (PLU)

nieograniczone

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “System POS: OPTYK (2 wyświetlacze)”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *