System POS: OPTYK Deon LAN E

5 500,00  brutto 4 471,54  netto

Zestaw sprzedażowy POS Optyk: Deon LAN E to specjalistyczny system składający się z:

  • Nowoczesnej drukarki fiskalnej Novitus Deon LAN E z możliwością ulepszenia o dodatkowe moduły
  • Laptopa ASUS VivoBook
  • Znanego programu dla Zakładów Optycznych autorstwa Wiesława Kwolka

Wybierz najlepsze rozwiązanie dla swojej firmy i ciesz się bezkompromisową efektywnością!

Kategoria:

System obsługi OPTYK Wiesław Kwolek

wieslaw_kwolek_MAXI

Program OPTYK jest rozpoznawalnym na rynku systemem obsługi klienta dla zakładów optycznych. Jest idealnym narzędziem dla każdej placówki bez względu na wielkość. System jest prosty w obsłudze dla początkujących użytkowników jednocześnie oferując zestaw funkcji pozwalających na kompleksowe zarządzanie Zakładem.

Laptop ASUS VivoBook

asus_vivobook12_B3_MAXI

ASUS VivoBook E12 został zaprojektowany w taki sposób, aby pomagał Ci zachować produktywność przez cały dzień. Ten kompaktowy i lekki laptop z ekranem 11,6-calowym jest napędzany najnowszym procesorem Intel Celeron i oferuje do 10 godzin czasu działania baterii. Dzięki zastosowaniu zawiasów obracanych pod kątem 180°, laptop VivoBook E12 można rozłożyć całkowicie płasko na stole, aby zaprezentować treści swoim przyjaciołom lub współpracownikom. Jego zawiasy o wyjątkowej i bardzo wytrzymałej konstrukcji są poddawane rygorystycznym testom polegającym na wykonaniu 20 000 cyklów otwarcia i zamknięcia.

Drukarka fiskalna NOVITUS Deon LAN E

deon_lan_e_MAXI

Drukarka fiskalna DEON LAN E: Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona do pracy tam, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

Drukarka odziedziczyła po poprzedniku dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Jednak środek, to zupełnie nowe urządzenie z funkcjonalnością spotykaną w najdroższych, najbardziej zaawansowanych drukarkach fiskalnych. Z zewnątrz widać, że zmieniły się wyświetlacze: teraz drukarka Deon LAN E wyposażona jest w wyświetlacze graficzne o rozdzielczości 132 x 48 pikseli, o prawie dwukrotnie większym polu odczytu, graficznie wyświetlające menu oraz nazwy sprzedawanych towarów. Nowa płyta główna drukarki to nowy procesor, nowy system operacyjny, nowe złącza komunikacyjne i nowe możliwości.

Oprócz obsługi modułów komunikacji bezprzewodowej WLAN i BT podłączanych do portu COM3 (wewnętrzne złącze pod pokrywą) do komunikacji z komputerem, tabletem czy smartfonem, drukarka została wyposażona w złącze LAN do łączenia drukarki w sieci komputerowe. Jest to obecnie najlepsze, najbardziej funkcjonalne połączenie urządzeń z komputerami.
Drukarka została wyposażona w najnowocześniejszy protokół komunikacyjny XML do prowadzenia sprzedaży z systemów komputerowych. Protokół ten do tej pory dostępny był tylko w najbardziej zaawansowanych drukarkach Novitus HD E.

Dodatkowe informacje

Baza towarów (PLU)

nieograniczone

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “System POS: OPTYK Deon LAN E”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *