System sprzedaży POS zestaw: MAŁY

4 900,00  brutto

Najtańsza konfiguracja zestawu POS do obsługi gastronomii. Urządzenia zawarte w tym zestawie charakteryzują się dobrym parametrem jakości do ceny. W skład zestawu wchodzi: drukarka fiskalna z kopią elektroniczną, procesor, monitor dotykowy oraz oprogramowanie gastronomiczne FIS-POS BISTRO. Zestaw ten dedykowany jest do małych oraz średnich punktów gastronomicznych, którym wystarczy średnio-zaawansowana konfiguracja sprzętowa. System ten można z powodzeniem rozszerzyć o dodatkowe urządzenia zewnętrzne takie jak drukarka bonowa, terminal płatniczy czy skaner kodów kreskowych.

Monitor dotykowy ELO 15,6″ 1509

Model 1509L to monitor wyposażony w dotykowy ekran o wymiarach 15,6″. Z racji usunięcia mniej istotnych elementów zmniejszono cenę końcową monitora, zachowując najważniejsze parametry. Technologia  IntelliTouch zastosowana w tym monitorze dotykowym sprawia, że jest on odporny na zużycie (zarysowanie ekranu nie zmniejsza jego dokładności) i zapewnia doskonałą precyzję dotyku przez cały okres użytkowania. Ekran ten jest dodatkowo podświetlany diodami LED, dzięki czemu została zmniejszona ilość pobieranej energii. Niewielkie rozmiary oraz waga sprawiają, że bez problemu zainstalujesz go w dowolnym miejscu. Możliwe jest również bezpośrednie przytwierdzenie go do ściany za pomocą VESA 75 mm (standardowych uchwytów do telewizorów).

Komputer DELL Optiplex 380 SFF

Optiplex 380 to połączenie wysokiej wydajności z niezawodnością klasy biznesowej. Wydajne podzespoły zapewnią komfortową pracę wszystkim pracownikom podczas codziennych zadań. Dodatkowo komputer wyposażony jest w dużą ilość portów komunikacyjnych zapewniających możliwość rozszerzenia funkcjonalności zestawu o wiele dodatkowych urządzeń peryferyjnych. Superszybki dysk SSD z zainstalowanym systemem Windows 7 Professional to sprawdzone rozwiązanie z gwarancją płynnej i stabilnej pracy oprogramowania FIS-POS jak i wielu innych. Wszystkie podzespoły zamknięte są w niewielkiej obudowie typu SFF która idealnie sprawdzi się w miejscach z ograniczoną przestrzenią.

System sprzedaży gastronomicznej FIS-POS BISTRO

Oprogramowanie do gastronomii FIS-POS BISTRO od firmy FLASHCOM, należy do najbardziej intuicyjnych systemów tego typu na rynku. Program oparty jest na przejrzystym interfejsie graficznym, który stworzony jest do sprzedaży za pomocą dotyku na ekranie monitora. Połączenie z systemem magazynowym FIS, pozwala na wymianę danych dotyczących sprzedaży, towarów, produkcji oraz obrotach poszczególnych użytkowników. Zebranie tych danych w jednym miejsce pozwala na ich analizę oraz na podejmowanie decyzji biznesowych mających wpływ na przyszłość firmy.

Drukarka fiskalna Emar Tempo PRO (57 mm)

Drukarka Tempo PRO to drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu. Taka funkcjonalność pozwala zapomnieć o obowiązku przechowywania kopii paragonów, gdyż urządzenie robi to za na samodzielnie. Niezawodny mechanizm drukujący SEIKO, pozwala na bardzo ciche oraz szybkie drukowanie paragonów. Drukarka dostępna jest również bez dodatkowego wyświetlacza, co dodatkowo zmniejsza jej rozmiary. Urządzenie możemy podłączyć za pomocą USB, RS-232 oraz portu Ethernet. Opcjonalnie możemy wyposażyć się w łączność bezprzewodową za pomocą modułu WiFi lub modułu Bluetooth.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “System sprzedaży POS zestaw: MAŁY”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *