Terminal dotykowy POS FEC AerPPC (PP-9635A)

(1 opinia klienta)

4 300,00  brutto 3 495,93  netto

Terminal dotykowy FEC AerPPC PP-9635A łączy w sobie wydajne podzespoły oraz rozsądną cenę. Ekran o przekątnej 15″ zapewni dobrą widoczność, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest pasywny system chłodzenia, który to znacząco wydłuża żywotność wszystkich podzespołów. Terminal FEC AerPPC PP-9635A  posiada preinstalowany system operacyjny Windows 7.

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: 2020 Kategoria:
Opis

Ekonomiczny terminal dotykowy

FEC AerPPC (wersja PP-9635A) to terminal dotykowy, który łączy w sobie ekonomię oraz wydajność. Zastosowanie procesora Intel® Celeron J1900 wraz z pamięcią RAM 2GB pozwala cieszyć się wysoką jakością przy rozsądnej cenie. Ekran dotykowy TFT-LED o przekątnej 15″ zapewnia dobrą widoczność nawet przy dużym nasłonecznieniu. Terminal ten posiada preinstalowany Windows 7.

Pasywny system chłodzenia

Terminale dotykowy FEC AerPPC posiadają bezwentylatorowy system chłodzenia, który to doskonale sprawuje się w branży gastronomicznej. Brak jakichkolwiek wlotów powietrza zapobiega dostawaniu się do wnętrza urządzenia kurzu, pyłu, brudu a przede wszystkim tłuszczu. Taka funkcjonalność znacznie wydłuża żywotność wszystkich podzespołów, a tym samym użyteczność terminali dotykowych.

Rezystancyjny ekran dotykowy

Ekran wykorzystuje technologię oporu (rezystancji) pomiędzy dwoma płytkami znajdującymi się w nieznacznej odległości od siebie. Przy nawet niewielkiej sile docisku płytki te łączą się i powstaje mini-zwarcie, którego to lokalizacja mierzona jest za pomocą rejestratorów. Taka technologia pozwala na użytkowanie z ekranu monitora nie tylko palcami, ale także rysikiem, kartą etc.

Zastosowanie FEC AerPPC

Terminale dotykowe z serii AerPPC od tajwańskiego producenta, firmy FEC zostały zaprojektowane z myślą o pracy w branży gastronomicznej. Zastosowanie wydajnych podzespołów przy korzystnej cenie powoduje, że terminale te są znakomitym rozwiązaniem dla całej branży HoReCa, sieci handlowych, doskonale sprawią się również jako urządzenia typu KIOSK. Sprawdź dostępne gotowe zestawy POS dedykowane do gastronomii.

Informacje dodatkowe

Grafika

Intel HD

Pamięć RAM

2GB

System operacyjny

Windows 7

Złącza komunikacyjne

5x USB + 1 x RJ11 + 1x RJ45

Technologia dotyku

Oporowa (rezystancyjna)

Producent

1 opinia dla Terminal dotykowy POS FEC AerPPC (PP-9635A)

  1. Piotr

    Bardzo dobry POS z pasywnym systemem chłodzenia

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *