Duża szuflada kasowa „JOLA”

270,00  brutto 219,51  netto

Duża szuflada kasowa przeznaczona do większego punktu handlowo-usługowego. Posiada 4 przegrody na banknoty z metalowymi zatrzaskami oraz 8 przegródek na bilon. Specjalna wrzutka z przodu pozwala na włożenie małych przedmiotów, bez konieczności jej otwierania. Całość wykonana ze stali, pomalowana farbą odporną na zadrapania. Szuflada ta pozwala na bezpieczne przechowywanie gotówki, potwierdzeń z terminali płatniczych a także innych, cennych przedmiotów na stanowisku kasjerskim.

SKU: 2011 Kategorie: ,

Duża szuflada kasowa

Każde stanowisko sprzedaży w punkcie handlowo-usługowym powinno być wyposażone w miejsce na przechowywanie cennych przedmiotów, w tym gotówki oraz potwierdzeń z kart płatniczych. Duża szuflada kasowa w bezpieczny sposób przechowuje wszystkie te przedmioty, zabezpieczając je przed dostaniem się w niepowołane ręce. Szuflada ta posiada możliwość jej otwarcie za pomocą kluczyka oraz wprost z kasy fiskalnej.

Wytrzymała budowa

Konstrukcja wykonana ze stali zapewnia długotrwałe korzystanie z tej szuflady kasowej. Aby zminimalizować zarysowania obudowy, została ona pokryta czarną, lekko połyskującą farbą. Po położeniu na blacie stabilność zapewniają jej gumowe nóżki.

Współpraca z urządzeniami fiskalnymi

Szuflada ta współpracuje z większością kas fiskalnych oraz drukarek fiskalnych dostępnych na rynku. Jeśli chcesz aby szuflada współpracowała z Twoim typem kasy fiskalnej skontaktuj się uprzednio z nami, np. poprzez czat na dole strony.

Informacje dodatkowe

Waga 5 kg
Wymiary 42 × 42 × 11 cm
Kolor

Czarny

Otwieranie

Kluczyk / urządzenie fiskalne

Napięcie sterujące

6 V

Wtyczka

RJ12

Długość kabla podłączeniowego

100 cm

Współpraca z urządzeniami fiskalnymi

TAK

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Duża szuflada kasowa „JOLA””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…