Mała szuflada kasowa „ULA”

200,00  brutto 162,60  netto

Mała szuflada kasowa przeznaczona jest do stanowiska kasjerskiego o  ograniczonej powierzchni sprzedażowej. Szuflada ta pozwala na bezpieczne przechowywania gotówki, potwierdzeń z kart płatniczych, a także innych cennych przedmiotów. Posiada 4 przegrody na banknoty oraz 8 przegródek na bilon. Szuflada posiada dwie specjalne wrzutki na przednim panelu służące do umieszczania małych przedmiotów do środka szuflady bez jej otwierania.

SKU: 2010 Kategorie: ,

Mała szuflada kasowa

Najmniejsza szuflada kasowa przeznaczona jest do małego stanowiska kasjerskiego, gdzie ograniczona jest powierzchnia sprzedażowa. Szuflada ta pozwala na bezpieczne przechowywania gotówki, potwierdzeń z kart płatniczych, a także innych cennych przedmiotów. Wyposażenie stanowiska sprzedażowego w małą szufladę kasową pozwala zabezpieczyć wartościowe przedmioty, przed niepowołanymi osobami. Szufladę można otwierać za pomocą kluczyka, dzięki trój-pozycyjnemu zamku a także za pomocą urządzenia fiskalnego.

Solidna budowa

Ta mała szuflada kasowa wykonana jest ze stali, zapewnia to jej długotrwałe użytkowanie. Z zewnątrz pokryta specjalną farbą, która zapobiega zarysowaniom. Gumowe nóżki zapewniają jej stabilność w czasie pracy kasjera.

Współpraca z urządzeniami fiskalnymi

Mała szuflada kasowa współpracuje z popularnymi kasami fiskalnymi oraz drukarkami fiskalnymi największych producentów. Jeśli masz wątpliwości co do współpracy tej szuflady kasowej z Twoim urządzeniem fiskalnym, skontaktuj się z nami aby to potwierdzić. Użyj czatu na dole strony, aby uzyskać natychmiastową odpowiedź!

Informacje dodatkowe

Waga 4 kg
Wymiary 32 × 24.5 × 8.7 cm
Kolor

Czarny

Otwieranie

Kluczyk / urządzenie fiskalne

Napięcie sterujące

6 V

Wtyczka

RJ12

Długość kabla podłączeniowego

100 cm

Współpraca z urządzeniami fiskalnymi

TAK

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mała szuflada kasowa „ULA””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *