EF-TAX054

Przenośny Verifone VX 675

Nowy produkt

46,74 zł

Zapłać online:
Zapłać online:

Bezprzewodowy Verifone Vx 675:

Bezprzewodowy oraz kompaktowy terminal płatniczy, który jest w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Nowoczesny i ergonomiczny design czynią go najmniejszym dostępnym terminalem płatniczym na rynku. Dzięki standardom bezpieczeństwa PCI PTS 3.0. współpracuje z wszystkimi dostępnymi w Europie Zachodniej kartami płatniczymi.

Zalety:
  • Małe rozmiary
  • 3 metody uwierzytelniania - zbliżeniowo, CHIP, pasek magnetyczny

* Prowizja od każdej sprzedaży jest uzależniona od branży w której funkcjonuje dana firma. Prosimy o kontakt (np. poprzez chat na dole po prawej stronie) aby dowiedzieć się ile wynosi prowizja w przypadku Twojej branży.

** Podana cena to miesięczny koszt brutto wynajmu urządzenia przy umowie na 2 lata

Opinie

Napisz opinię

Przenośny Verifone VX 675

Przenośny Verifone VX 675

Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Spełnia także wszystkie standardy, wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś