Terminal płatniczy Ingenico IPP320

(1 opinia klienta)

25,83  brutto 21,00  netto

Ingenico IPP320 to stacjonarny terminal płatniczy akceptujące wszystkie karty płatnicze dostępny na rynku. Dzięki współpracy z kasami Novitus oraz Elzab, możliwe jest zautomatyzowanie procesu sprzedaży, aby uniknąć pomyłek przy wprowadzaniu kwoty na terminal.

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: 123 Kategoria:
Opis

Ingenico IPP320 – stacjonarny terminal płatniczy

Ingenico IPP320 to stacjonarny model terminala płatniczego służący do przyjmowania płatności za pomocą kart płatniczych. Urządzenie to podłączone do kasy fiskalnej pobiera prąd oraz internet z kasy fiskalnej. Aktualnie najtańsze rozwiązanie na rynku.

Trzy metody uwierzytelniania

Ingenico IPP320 posiada trzy metody uwierzytelniania posiadacza karty płatniczej. Transakcję możemy autoryzować za pomocą chipa, wsuwając kartę w szczelinę z przodu urządzenia. Drugą metodą jest czytnik paska magnetycznego zlokalizowany z boku urządzenia. Trzecią metodą jest, bardzo popularne ostatnio, możliwość płatności bezstykowej (zbliżeniowej). Ta ostatnia metoda nie wymaga podawania PINu, gdy transakcja nie przekracza 100PLN.

Warianty umowy na terminal płatniczy

Jedyny sposób uzyskania terminala płatniczego Ingenico IPP320 to jego wynajem. Zwykle umowa zawierana jest na 2 lata, natomiast przygotujemy dla Ciebie również inne rozwiązanie. Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą oraz dobierzemy odpowiedni wariant dla Ciebie.

Polska Bezgotówkowa

Od lutego 2018 r. weszła w życie fundacja powołana między innymi przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Związek Banków Polskich, która refunduje koszty wynajmu terminala oraz prowizji przez 12 miesięcy! W praktyce oznacza to całkowicie darmowy terminal przez okres jednego roku. Więcej o programie przeczytasz na oficjalnej stronie fundacji polskabezgotowkowa.pl, a także na naszym blogu.

* Podana cena to miesięczny koszt brutto wynajmu urządzenia przy umowie na 2 lata.

** Prowizja od każdej sprzedaży jest uzależniona od branży, w której funkcjonuje dana firma. Prosimy o kontakt (np. poprzez telefon widoczny na dole po prawej stronie), aby dowiedzieć się, ile wynosi prowizja w przypadku Twojej branży.

Informacje dodatkowe

Producent

Zastosowanie

Stacjonarne

1 opinia dla Terminal płatniczy Ingenico IPP320

  1. Agnieszka

    Ten terminal płatniczych umożliwia integrację z Kasa fiskalna. Na kasie klikam karta i pojawia się kwota na terminalu płatniczym, a po przejściu płatności paragon drukuje się automatycznie – super !

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *