Ingenico IPP320

15,98  brutto

Ingenico IPP320 to stacjonarny terminal płatniczy akceptujące wszystkie karty płatnicze dostępny na rynku. Dzięki współpracy z kasami Novitus oraz Elzab, możliwe jest zautomatyzowanie procesu sprzedaży, aby uniknąć pomyłek przy wprowadzaniu kwoty na terminal.

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: 123 Kategoria:

Ingenico IPP320 – stacjonarny terminal płatniczy

Ingenico IPP320 to stacjonarny model terminala płatniczego służący do przyjmowania płatności za pomocą kart płatniczych. Urządzenie to aby funkcjonowało, musi być na stałe podłączone do internetu (po kablu Ethernetowym) oraz do zasilania. Z racji braku posiadania mechanizmu drukującego, ten model terminala musi być podłączony do kasy fiskalnej. Aktualnie jedynym współpracujących urządzeniem fiskalnym z modelem IPP320 jest kasa fiskalna Novitus Next.

Trzy metody uwierzytelniania

Ingenico IPP320 posiada trzy metody uwierzytelniania posiadacza karty płatniczej. Transakcję możemy autoryzować za pomocą chipa, wsuwając kartę w szczelinę z przodu urządzenia. Drugą metodą jest czytnik paska magnetycznego zlokalizowany z boku urządzenia. Trzecią metodą jest, bardzo popularne ostatnio, możliwość płatności bezstykowej (zbliżeniowej). Ta ostatnia metoda nie wymaga podawania PINu, gdy transakcja nie przekracza 50PLN.

Warianty umowy

Jedyny sposób uzyskania terminala płatniczego Ingenico IPP320 to jego wynajem. Zwykle umowa zawierana jest na 2 lata, natomiast przygotujemy dla Ciebie również inne rozwiązanie. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy odpowiedni wariant dla Ciebie.

Umowa zawiera:

Miesięczny koszt wynajęcia urządzenia *
Prowizję od każdej sprzedaży **

Polska Bezgotówkowa

Od lutego 2018 r. weszła w życie fundacja powołana między innymi przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Związek Banków Polskich, która refunduje koszty wynajmu terminala oraz prowizji przez 12 miesięcy! W praktyce oznacza to całkowicie darmowy terminal przez okres jednego roku. Więcej o programie przeczytasz na oficjalnej stronie fundacji polskabezgotowkowa.pl, a także na naszym blogu.

 

* Podana cena to miesięczny koszt brutto wynajmu urządzenia przy umowie na 2 lata

** Prowizja od każdej sprzedaży jest uzależniona od branży, w której funkcjonuje dana firma. Prosimy o kontakt (np. poprzez chat na dole po prawej stronie), aby dowiedzieć się, ile wynosi prowizja w przypadku Twojej branży.

Dodatkowe informacje

Producent

Paytel

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ingenico IPP320”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *