Terminal płatniczy Ingenico Move 2500

(1 opinia klienta)

47,97  brutto 39,00  netto

Ingenico Move 2500 to bezprzewodowy terminal płatniczy, który obsługuje wszystkie dostępne karty płatnicze na rynku oraz transakcje BLIK. Urządzenie to akceptuje karty z paskiem magnetycznymchipowe oraz umożliwia płatności zbliżeniowe. Istnieje również możliwość sprzedaży doładowań kart pre-paid do telefonów komórkowych.

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Przenośny terminal płatniczy Move 2500

Ingenico Move 2500 to mały oraz przenośny terminal płatniczy. Urządzenie to posiada własną kartę SIM, dzięki czemu przy jego obsłudze nie potrzebujemy dostępu do internetu, dlatego też aby prawidłowo zadziałał potrzebuje tylko zasięg komórkowy. Zastosowanie mechanizmu „wrzuć i pracuj” pozwala na szybką wymianę papieru nawet przez niedoświadczoną osobę. Czytelny ekran oraz ergonomiczne rozmieszczenie klawiszy pozwala na łatwą obsługę urządzenia.

Przenośny terminal płatniczy

Płatności zbliżeniowe

Płatności zbliżeniowe na terminalu Ingenico Move 2500

Płatności elektronicznie, a w tym płatności zbliżeniowe, realizowane na rynku to w dzisiejszych czasach ponad 80% wszystkich transakcji. Trend ten z pewnością będzie zmieniał się na korzyść płatności bezstykowych, gdyż jest to szybsze oraz wygodniejsze aniżeli potwierdzenie płatności PINem. Aktualnie płatności zbliżeniowe są realizowane bez potwierdzenia PINem do kwoty 100 zł. Terminal płatniczy obsługuje również płatności BLIK.

Warianty umowy dla Ingenico Move 2500

Jedyny sposób uzyskania terminala płatniczego Ingenico Move 2500 to jego wynajem. Standardowa umowę podpisuje się na 2 lata, natomiast przygotujemy dla Ciebie również inne rozwiązanie. Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą oraz dobierzemy odpowiedni wariant dla Ciebie.

Polska Bezgotówkowa

Od lutego 2018 r. weszła w życie fundacja powołana między innymi przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Związek Banków Polskich, która refunduje koszty wynajmu terminala oraz prowizji przez 12 miesięcy! W praktyce oznacza to całkowicie darmowy terminal przez okres jednego roku. Więcej o programie przeczytasz na oficjalnej stronie fundacji polskabezgotowkowa.pl, a także na naszym blogu.

* Podana cena to miesięczny koszt brutto wynajmu urządzenia przy umowie na 2 lata.

** Prowizja od każdej sprzedaży jest uzależniona od branży, w której funkcjonuje dana firma. Prosimy o kontakt (np. poprzez telefon widoczny na dole po prawej stronie), aby dowiedzieć się, ile wynosi prowizja w przypadku Twojej branży.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg
Producent

Zastosowanie

Przenośne

1 opinia dla Terminal płatniczy Ingenico Move 2500

  1. Adam

    Mały, fajny, zgrabny terminal płatniczy. Środki na drugi dzień na moim rachunku – bomba

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *