Terminal płatniczy PAX A920

(1 opinia klienta)

36,90  brutto 30,00  netto

Przenośny terminal płatniczy PAX A920  to urządzenie wyposażone w dotykowy, 5-calowy ekran oraz system Android. Poza standardową funkcją, tj. przyjmowanie płatności elektronicznych na urządzeniu można zainstalować dodatkowe aplikacje, np. sprzedaż doładowań telefonicznych czy zarządzanie przesyłkami kurierskimi. Akumulator o pojemności 5250 mAh pozwala na użytkowanie tego terminala bez podłączenia do źródła zasilania nawet przez cały dzień. Nowoczesny design sprawia, że z urządzenia korzysta się z czystą przyjemnością.

SKU: 1234 Kategoria:
Opis

Przenośny terminal płatniczy PAX A920

Terminal płatniczy PAX A920 to przenośne urządzenie z systemem operacyjnym Android, który pozwala na akceptowanie transakcji płatniczym za pomocą karty, telefonu czy e-płatności. Urządzenie to dzięki swoim małym rozmiarom jest wygodne w przenoszeniu lub przewożeniu, stąd też często wykorzystywane jest do pracy mobilnej. Zastosowanie baterii o pojemności aż 5250 mAh pozwala na długą pracę bez podłączenia do prądu. Nowoczesny design oraz dotykowy panel sprawiają, że urządzenia PAX używa się z przyjemnością.

Przenośny terminal płatniczy PAX A920

Płatności oraz dodatkowe funkcje

Płatności zbliżeniowe na terminalu PAX A920

Coraz chętniej wykorzystywane płatności bezstykowe (zbliżeniowe), wypierają bardziej tradycjne formy płatności kartą jak akceptacja za pomocą paska magnetycznego czy za pomocą chipa. Są one łatwiejsze oraz szybsze, stąd też szacuje się, że ponad 80% płatności kartą to te, które wykonujemy bez potrzeby wpisywania PINu. Tym bardziej, że od 2021 r. zwiększyła się kwota, którą możemy zapłacić w sposób zbliżeniowy. Na terminalu płatniczym PAX A920 zaakceptujesz również płatności BLIK. System Android pozwala również na zainstalowanie aplikacji na urządzeniu PAX A920, takich jak rejestrowanie kart SIM, przyjmowanie opłat za rachunku, a także wdrożenie programu lojalnościowego.

Wynajem terminala płatniczego

Jedyny sposób uzyskania terminala płatniczego PAX A920 to jego wynajem. Standardowa umowa zawierana jest na 2 lata, natomiast przygotujemy dla Ciebie również inne rozwiązanie. Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą oraz dobierzemy odpowiedni wariant dla Ciebie.

Polska Bezgotówkowa

Od lutego 2018 r. weszła w życie fundacja powołana między innymi przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Związek Banków Polskich, która refunduje koszty wynajmu terminala oraz prowizji przez 12 miesięcy! W praktyce oznacza to całkowicie darmowy terminal przez okres jednego roku. Więcej o programie przeczytasz na oficjalnej stronie fundacji polskabezgotowkowa.pl, a także na naszym blogu.

* Podana cena to miesięczny koszt brutto wynajmu urządzenia przy umowie na 2 lata.

** Prowizja od każdej sprzedaży jest uzależniona od branży, w której funkcjonuje dana firma. Prosimy o kontakt (np. poprzez telefon widoczny na dole po prawej stronie), aby dowiedzieć się, ile wynosi prowizja w przypadku Twojej branży.

Informacje dodatkowe

Producent

Zastosowanie

Przenośne

1 opinia dla Terminal płatniczy PAX A920

  1. Fabian

    Ładny, nowoczesny terminal płatniczy. Środki na koncie już na następny dzień – polecam ! 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *