Terminal płatniczy Verifone Vx675

(1 opinia klienta)

47,97  brutto 39,00  netto

Verifone Vx675 to przenośny terminal płatniczy akceptujący dostępne na rynku karty płatnicze. Realizuje również płatności zbliżeniowe oraz BLIK. Dzięki niewielkim rozmiarom, pojemnemu akumulatorowi oraz łączności GPRS  idealnie sprawuje się jako urządzenie mobilne.

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: 54 Kategoria:
Opis

Mały, przenośny terminal płatniczy

Verifone Vx675 to małe oraz kompaktowe urządzenie przyjmujące płatności elektroniczne. Do swojej pracy nie potrzebuje internetu, wystarczy mu jedynie zasięg telefonii komórkowej. Producent samodzielnie wyposaża go w kartę SIM, tak więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty. Nowoczesny oraz ergonomiczny design sprawiają, że jest jednym z najmniejszych terminali płatniczych dostępnych aktualnie na rynku. Dzięki specjalnemu mechanizmowi wydruku „wrzuć i pracuj” wymiana rolek kasowych nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu.

Większe obroty w Twoim biznesie

Płatności elektronicznie to obecnie na rynku około 50% zawieranych transakcji, z czego połowa z nich wykorzystuje płatności zbliżeniowe. Trend ten będzie się zmieniał na rzecz płatności bezgotówkowych z racji swojego bezpieczeństwa, prostoty oraz szybkości transakcji. Uniemożliwiając płatność kartą płatniczą w Twoim biznesie, realnie pozbawiasz się coraz większego grona klientów, zmniejszając tym samym swoją sprzedaż.

Bezpieczne płatności dzięki Verifone Vx675

Po zapłacie kartą w Twoim sklepie lub punkcie handlowo-usługowym na urządzeniu Verifone Vx675 pieniądze trafiają na Twoje konto bankowe maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych. Aby jeszcze lepiej zarządzać środkami pieniężnymi pobieranymi za pomocą terminala płatniczego, wyposażony zostaniesz w specjalny system, za pomocą którego sprawdzisz datę oraz czas każdej transakcji.

Warianty umowy dla Verifone Vx675

Jedyny sposób uzyskania terminala płatniczego Verifone Vx675 to jego wynajem. Standardowa umowa zawierana jest na 2 lata, natomiast przygotujemy dla Ciebie również inne rozwiązanie. Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą oraz dobierzemy odpowiedni wariant dla Ciebie.

Polska Bezgotówkowa

Od lutego 2018 r. weszła w życie fundacja powołana między innymi przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Związek Banków Polskich, która refunduje koszty wynajmu terminala oraz prowizji przez 12 miesięcy! W praktyce oznacza to całkowicie darmowy terminal przez okres jednego roku. Więcej o programie przeczytasz na oficjalnej stronie fundacji polskabezgotowkowa.pl, a także na naszym blogu.

* Podana cena to miesięczny koszt brutto wynajmu urządzenia przy umowie na 2 lata.

** Prowizja od każdej sprzedaży jest uzależniona od branży, w której funkcjonuje dana firma. Prosimy o kontakt (np. poprzez telefon widoczny na dole po prawej stronie), aby dowiedzieć się, ile wynosi prowizja w przypadku Twojej branży.

Informacje dodatkowe

Producent

Zastosowanie

Przenośne

1 opinia dla Terminal płatniczy Verifone Vx675

  1. Rafał

    Wszystko ok, siano na koncie na drugi dzień.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *