DIBAL W-025T

3 068,85  brutto 2 495,00  netto

Waga etykietująca DIBAL W-025T to urządzenie ważące przeznaczone do sklepów w których sprzedawane są produkty ważone. Urządzenie to pracuje w dwóch zakresach precyzji, do 6kg oraz do 15kg, charakteryzując się precyzją odpowiednio do 2g oraz do 5g. Dwa warianty do wyboru, możliwość zaprogramowania dużej bazy towarowej sprawią, że klient w naszym sklepie będzie obsłużony błyskawicznie. Zaprogramowanie wagi DIBAL z programu komputerowego sprawia, że szybko skonfigurujemy urządzenie dla naszego lokalu.

Dwuzakresowa waga etykietująca

Waga elektroniczna DIBAL W-025 to urządzenie ważące w dwóch zakresach. Pierwszy zakres waży produkty do 6kg z dokładnością do 2g, natomiast drugi waży w zakresie od 6 do 15kg z dokładnością do 5g. Takie zakresy pozwalają z powodzeniem precyzyjnie ważyć cięższe jak i lżejsze produkty.

Wybierz odpowiedni wariant

Waga etykietująca DIBAL jest dostepna w dwóch wariantach oznaczanych odpowiednio W-025S (oznaczająca wagę płaską, bez wysięgnika) albo W-025T (oznaczający wagę z wysięgnikiem). Urządzenie to posiada 2 podświetlane wyświetlacze bez względu na to, który wariant zostanie wybrany. Przy wariancie W-025T wyświetlacz umieszczony jest na wysięgniku, mniej więcej na wysokości wzroku klienta. Przy drugim wariancie z kolei, wyświetlacz umieszczony jest wprost na urządzeniu.

Duża baza towarowa

W pamięci urządzenia zaprogramujesz bazę ponad 5000 PLU, spośród których klient wybiera interesujący go produkt. Za pomocą kilku klawiszu zaprogramuejsz nowy towar, bądź zmienisz istniejący. Waga etykietująca DIBAL W-025 pozwala na zaprogramowanie nazwy towaru, jego typu oraz ceny za kilogram. Takie funkcje pozwalają na jeszcze sprawniejsze obsłużenie klienta w swoim sklepie.

Współpraca z urządzeniami fiskalnymi

Waga DIBAL współpracuje z kasami fiskalnymi oraz programami sprzedażowymi, które obsługują tzw. kody powiązane. Współpraca ta polega na tym, iż DIBAL W-025T umieszcza informację o wadze produktu w kodzie kreskowym. Następnie przy odczytywaniu kodu przez kasę fiskalną (albo program sprzedażowy), waga jest mnożona przez cenę za kilogram zapisaną w kasie fiskalnej. W ten sposób przyspieszamy cały proces obsługi klienta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DIBAL W-025T”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *