Elektroniczna waga etykietująca PRIS EP-210T

(1 opinia klienta)

1 082,40  brutto 880,00  netto

Elektroniczna waga kalkulacyjna z wysięgnikiem PRIS EP-210T znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie jest potrzeba użytkowania profesjonalnego urządzenia ważącego. Waga ta może stanowić samodzielne stanowisko do obsługi klienta, natomiast po podłączeniu do kasy fiskalnej otrzymujemy większy system sprzedaży. PRIS EP-210T jest wyposażona w dodatkowy akumulator, dzięki temu może pracować nawet przy awariach sieci zasilania.

SKU: 3003 Kategorie: ,
Opis

Elektroniczna waga kalkulacyjna

Model PRIS EP-210T to nowoczesna waga kalkulacyjna z wysięgnikiem, która jest szeroko wykorzystywana w handlu detalicznym oraz wszędzie tam gdzie potrzeba niezawodnego urządzenia ważącego. Ekran LCD dla klienta został umiejscowiony na wysięgniku, który znajduje się na wysokości wzroku klienta. Wyświetlacz ten informuje klienta o masie ważonego towaru, o jego cenie w danej jednostce (np. zł/kg) oraz o końcowej należności.

Wytrzymała klawiatura oraz akumulator

Waga PRIS EP-210T została wyposażona w membranową, wodoodporną klawiaturę, która zapewnia długotrwałe użytkowanie nawet w trudnych warunkach. Na wadze możemy zaprogramować do 5 klawiszy szybkiej obsługi, które będą pomocne przy często sprzedawanych towarach. Waga PRIS posiada również wbudowany akumulator, który pozwala na ok. 20 godzinną pracę bez zasilania sieciowego. Taka funkcjonalność pozwala używać tej wagi elektronicznej w miejscach bez stałego źródła prądu, a także spełnia rolę zabezpieczenia w przypadku awarii sieci w naszym sklepie.

Złącze RS-232 do komunikacji

Waga PRIS może pracować jako samodzielne stanowisko do ważenia towaru oraz wskazywania należności dla klienta. Po podłączeniu kasy fiskalnej lub innego urządzenia zewnętrznego kablem RS-232 zyskujemy profesjonalne urządzenie ważące w naszym systemie sprzedaży. Taka funkcjonalność pozwala na przyspieszenie obsługi klienta, dzięki zastosowaniu automatycznego przenoszenia informacji o ważonym towarze do urządzenia zewnętrznego.

Informacje dodatkowe

Waga 5,2 kg
Wymiary 29 × 32 × 53 cm
Zakres ważenia

do 15 kg

Precyzja ważenia

2 g do 6 kg oraz 5 g w przedziale 6 – 15 kg

Złącza komunikacyjne

1 x RS-232

Wyświetlacz

2 x LCD

Temperatura pracy

od -10 °C do 40 °C

Rozmiar szalki

280 mm × 220 mm

Producent

1 opinia dla Elektroniczna waga etykietująca PRIS EP-210T

  1. Wojciech

    Dobra waga z wyświetlaczem widocznym dla klienta

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *