Storyous - System POS dla gastronomii

Storyous - System POS dla gastronomii

System STORYOUS

System STORYOUS już od jakiegoś czasu wspiera naszych klientów. Działa na urządzeniach fiskalnych firmy Novitus np. na kasie połączonej z tabletem czyli Novitus Next lub na samych tabletach, które współpracują z drukarkami fiskalnymi - Novitus HDe. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem do małych, średnich punktów sprzedaż jest kasa fiskalna Novitus Next + tablet; mały (7 cali) lub duży (10 cali) jako dodatkowe stanowisko sprzedaży. Poniżej prezentujemy ekrany z panelu administracyjnego.
W zestawieniu utargu widoczne są utargi, średnie wydatki oraz informacje na temat liczby obsługiwanych Klientów. Każda informacja wyświetlana jest również według rodzaju płatności. W zestawieniu zysku znajduje się również marża brutto po odliczeniu kosztów składników.


Zrzut ekranu z listy rachunków
Bez względu na to, czy posiadasz małą kawiarenkę, czy sieć restauracji, dostęp do wszystkich informacji na temat swoich lokali uzyskasz łatwo i szybko z jakiegokolwiek komputera, czy telefonu z internetem.


Zrzut ekranu z listy kategorii produktów
Aby kelnerzy mieli łatwiej, ustalamy proste nazwy kategorii. Dla każdej możemy ustalić inny kolor oraz grafikę.


Zrzut ekranu z edycji produktu
To co sprzedajemy ustalamy w zakładce produkty. Nazwa, cena, stawka VAT oraz informacja gdzie ma pojawić się wydruk np. na kuchnie lub bar. Wszystko dzielimy na odpowiednie kategorie lub podkategorie.


Zrzut ekranu z listy otwartych stolików
Zarządzanie lokalem rozpoczynamy od ustalenia gdzie będą siadać nasi klienci. Ustalamy numery i nazwy, dodatkowo możemy podzielić wszystko na odpowiednie sekcje.

Powiązane wpisy

Zostaw odpowiedź

Wszysktie pola wymagane

Nazwa:
E-mail: (nie opublikowany)
Komentarz:
Wpisz kod

Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś