Storyous - System POS dla gastronomii

Storyous - System POS dla gastronomii

System STORYOUS już od jakiegoś czasu wspiera naszych klientów. Działa na urządzeniach fiskalnych firmy Novitus np. na kasie połączonej z tabletem czyli Novitus Next lub na samych tabletach, które współpracują z drukarkami fiskalnymi - Novitus HDe. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem do małych, średnich punktów sprzedażt jest kasa fiskalna Novitus Next + tablet; mały (7 cali) lub duży (10 cali) jako dodatkowe stanowisko sprzedaży. 

Poniżej prezentujemy ekrany z panelu administracyjnego.

W zestawieniu utargu widoczne są utargi, średnie wydatki oraz informacje na temat liczby obsługiwanych Klientów. Każda informacja wyświetlana jest również według rodzaju płatności. W zestawieniu zysku znajduje się również marża brutto po odliczeniu kosztów składników.

Bez względu na to, czy posiadasz małą kawiarenkę, czy sieć restauracji, dostęp do wszystkich informacji na temat swoich lokali uzyskasz łatwo i szybko z jakiegokolwiek komputera, czy telefonu z internetem.

Aby kelnerzy mieli łatwiej, ustalamy proste nazwy kategorii. Dla każdej możemy ustalić inny kolor oraz grafikę.

To co sprzedajemy ustalamy w zakładce produkty. Nazwa, cena, stawka VAT oraz informacja gdzie ma pojawić się wydruk np. na kuchnie lub bar. Wszystko dzielimy na odpowiednie kategorie lub podkategorie.

Zarządzanie lokalem rozpoczynamy od ustalenia gdzie będą siadać nasi klienci. Ustalamy numery i nazwy, dodatkowo możemy podzielić wszystko na odpowiednie sekcje.

Zostaw odpowiedź

Wszysktie pola wymagane

Nazwa:
E-mail: (nie opublikowany)
Komentarz:
Wpisz kod

Biuro rachunkowe Poznań, Bydgoszcz - Kancelaria Gospodarcza Jakub Kazuś