Akcesoria

Znajdziesz tutaj materiały eksploatacyjne do swojej kasy fiskalnej oraz dodatkowe wyposażenie rozszerzające funkcjonalność twojego urządzenia.

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply

Papier termiczny znajdujący się w rolkach kasowych wykorzystywany jest do zapisu operacji sprzedaży na urządzeniach fiskalnych. Wszystkie rolki kasowe produkowane są z surowca termicznego o gramaturze od 48 do 55 g/m2

Rolki kasowe o szerokości 28 mm, długości 18 m wykorzystywane są w kasach fiskalnych z kopią papierową.

Więcej informacji
12,20 
Papier termiczny znajdujący się w rolkach kasowych wykorzystywany jest do zapisu operacji sprzedaży na urządzeniach fiskalnych. Wszystkie rolki kasowe produkowane są z surowca termicznego o gramaturze od 48 do 55 g/m2 Rolki kasowe o szerokości 57 mm, długości 30 m wykorzystywane są w kasach fiskalnych z kopią elektroniczną.
Więcej informacji
16,26 
Papier termiczny znajdujący się w rolkach kasowych wykorzystywany jest do zapisu operacji sprzedaży na urządzeniach fiskalnych. Wszystkie rolki kasowe produkowane są z surowca termicznego o gramaturze od 48 do 55 g/m2 Rolki kasowe o szerokości 57 mm, długości 20 m wykorzystywane są w kasach fiskalnych z kopią elektroniczną.
Więcej informacji
16,26 

Przenośny adapter Wi-Fi USB to idealne rozwiązanie, gdy chcesz połączyć komputer stacjonarny lub laptop z siecią bezprzewodową. Standardy IEEE 802.11b/g/n pozwolą cieszyć się szybkim przesyłaniem danych do 150 Mbps a kompaktowe rozmiary umożliwią wygodne przechowywanie i transportowanie urządzenia.

Więcej informacji
40,65 
Kabel połączeniowy RS-232 służy do skomunikowania wag PRIS z urządzeniami fiskalnymi Novitus. Jego zastosowanie automatyzuje sprzedaż ważonych rzeczy.
Więcej informacji
40,65 
Karta bezprzewodowa N150, nano USB 2.0 Lanberg zapewnia stabilne połączenie Wi-Fi z wszelkimi urządzeniami pracującymi w standardzie 802.11 b/g/n, m.in. routerami, punktami dostępowymi oraz repeaterami. Adapter został zaprojektowany do współpracy z urządzeniami nadawczymi znajdującymi się w bardzo bliskim zasięgu optycznym. Ultra małe rozmiary, kompaktowy design ułatwiają pracę i umożliwiają transport adaptera bez wyciągania go z portu USB przenośnego urządzenia.
Więcej informacji
40,65 

Zasilacz samochodowy do drukarki Novitus Deon E znajdzie zastosowanie dla osób używających drukarkę w miejscach bez stałego źródła zasilania. Standardowe wejście podłączane do gniazda zapalniczki samochodowej.

Więcej informacji
55,00 

Pokrowiec ten jest specjalnie zaprojektowany pod drukarkę fiskalną Novitus Deon E. Ułatwia przechowywanie, a także przenoszenie drukarki fiskalnej.

Więcej informacji
121,95 
Pokrowiec ten jest specjalnie zaprojektowany pod kasę fiskalną Novitus Nano E. Ułatwia przechowywanie, a także przenoszenie kasy fiskalnej.
Więcej informacji
121,95 
Designerski stojak na tablet Lenovo TAB3 wykonany w całości z drewna.
Więcej informacji
162,60