Systemy POS

System „Point of Sales” to oprogramowanie łączące wszystkie zintegrowane urządzenia do obsługi sprzedaży w przedsiębiorstwach takich jak sklepy detaliczne, obiektt noclegowe, a także gastronomię. System POS posiada wiele wariantów użytkowania, które można zaimplementować w system pracy działalności. Przed dobraniem sprzętu opłaca się przeprowadzić analizę przed-wdrożeniową, która określi, które procesy w firmie, byłyby warte zastąpienia poprzez oprogramowanie.

System łączy się z innymi zasobami danych urządzeń fiskalnych takich jak, terminal płatniczy, wagi elektroniczne, kolektory danych, drukarki niefiskalne a także monitory i terminale dotykowe. Dzięki „POS”, wszystkie wyżej wymienione urządzenia porozumiewają się, zapisując zmiany związane z zamówieniami i sprzedażą. Dzięki odpowiednim system magazynowym, oraz produkcyjnym, jest to spore ułatwienie dla działalności gastronomicznych. Systemu POS może być rozszerzony o zintegrowany system KDS, który wyświetla wszelkie otwarte rachunki na ekranie, informujące np. kelnera o stanie zamówienia, a także bonowniki, które posłużą do szybkiego przekazywania informacji, między pracownikami z jednego sektora, do drugiego.

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply

Komputer sprawdzi się idealnie jako rdzeń systemu sprzedażowego a w połączeniu z drukarką fiskalną, systemem sprzedaży i monitorem dotykowym stworzą kompletne stanowisko zaprojektowane z myślą o szybkiej i efektywnej pracy. Oferowany model jest jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań w dużej ilości różnego rodzaju przedsiębiorstw.

Przemysłowy 14-calowy tablet, który charakteryzuje się wysoką odpornością na niekorzystne warunki pracy np. w gastronomii.

Model 1509L to monitor wyposażony w dotykowy ekran o wymiarach 15,6″. Z racji usunięcia mniej istotnych elementów zmniejszono cenę końcową monitora, zachowując najważniejsze parametry. Technologia  IntelliTouch zastosowana w tym monitorze dotykowym sprawia, że jest on odporny na zużycie (zarysowanie ekranu nie zmniejsza jego dokładności) i zapewnia doskonałą precyzję dotyku przez cały okres użytkowania.

TYSSO TP-1515 to bezwentylatorowy (posiada chłodzenie pasywne) terminal dotykowy.  Jest to połączenie dobrej ceny oraz jakości wykonania. Szeroki wybór złącz komunikacyjnych sprawia, że urządzenie to może stać się bazą dużego systemu sprzedażowego. Niewątpliwą zaletą jest bezwentylatorowe chłodzenie, które przedłuża żywotność podzespołów. Posiada preinstalowany Windows 10.

Terminal dotykowy FEC AerPPC PP-9635A łączy w sobie wydajne podzespoły oraz rozsądną cenę. Ekran o przekątnej 15" zapewni dobrą widoczność, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest pasywny system chłodzenia, który to znacząco wydłuża żywotność wszystkich podzespołów. Terminal FEC AerPPC PP-9635A  posiada preinstalowany system operacyjny Windows 7.