Rolki kasowe

Wszystkie rolki kasowe do kas fiskalnych, dostępne na naszej stronie, pochodzą od zaufanych na rynku producentów. Papier wykonany do ich produkcji wykonany jest z najwyższej jakości, który zapewnia bezpieczeństwo ich użytkowania w urządzeniach fiskalnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo rolki, w wymiarach od 28mm/18m, do 80mm/60m. Posiadamy w naszej gamie rolki wytworzone z papieru termicznego. Producenci papierów gwarantują trwałość wydruku, aż do 6 lat. Wszystkie paczki, sprzedajemy w kartonach po 6, lub 10 sztuk.
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do kas fiskalnych, drukarek fiskalnych oraz terminali płatniczych. Wysoka gramatura papieru zapewni dobrą czytelność oraz trwałość wydruków, na których dokonamy zapisu operacji.

Rolki kasowe
Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply

Papier termiczny znajdujący się w rolkach kasowych wykorzystywany jest do zapisu operacji sprzedaży na urządzeniach fiskalnych. Wszystkie rolki kasowe produkowane są z surowca termicznego o gramaturze od 48 do 55 g/m2

Rolki kasowe o szerokości 28 mm, długości 18 m wykorzystywane są w kasach fiskalnych z kopią papierową.

Papier termiczny znajdujący się w rolkach kasowych wykorzystywany jest do zapisu operacji sprzedaży na urządzeniach fiskalnych. Wszystkie rolki kasowe produkowane są z surowca termicznego o gramaturze od 48 do 55 g/m2 Rolki kasowe o szerokości 57 mm, długości 30 m wykorzystywane są w kasach fiskalnych z kopią elektroniczną.
Papier termiczny znajdujący się w rolkach kasowych wykorzystywany jest do zapisu operacji sprzedaży na urządzeniach fiskalnych. Wszystkie rolki kasowe produkowane są z surowca termicznego o gramaturze od 48 do 55 g/m2 Rolki kasowe o szerokości 57 mm, długości 20 m wykorzystywane są w kasach fiskalnych z kopią elektroniczną.