Serwis kas fiskalnych Poznań


Kasy fiskalne Poznań

Awaria urządzenia do rejestrowania transakcji uniemożliwia dalsze funkcjonowanie firmy. Niezbędny jest szybki serwis kas fiskalnych, który realizujemy m.in. w Poznaniu. Usługi w tym zakresie obejmują wiele czynności. To przede wszystkim naprawa uszkodzonej drukarki czy kasy fiskalnej, ale też jej przegląd techniczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą w tym zakresie!

Serwis gwarancyjny kas fiskalnych w Poznaniu


Każdy podatnik sprzedający towary lub usługi osobom fizycznym powinien wykorzystywać kasy fiskalne, choć dla niektórych grup podatników istnieje z tego obowiązku w przypadku nieprzekroczenia 20 tys. zł w skali roku. Z takiego rozwiązania korzysta wiele firm. Często urządzenia są intensywnie eksploatowane, co z kolei wymusza regularny serwis. Dla klientów z Poznania i okolic usługi z tym związane wykonujemy w ramach gwarancji udzielonej na sprzęt przez producenta. Jesteśmy w stanie ponownie zaprogramować stawki VAT lub nagłówki. Kasa fiskalna online może być też przez nas naprawiona, jeśli jej podzespoły funkcjonują nieprawidłowo.

Obowiązkowe przeglądy kas fiskalnych – Poznań


Istotne jest regularne kontrolowanie stanu urządzeń do rejestrowania transakcji. Kasy fiskalne dobrze jest poddawać przeglądom technicznym przynajmniej raz w roku. Dla większości podatników wykorzystujących je w pracy obowiązkowe jest realizowanie takiej czynności co 2 lata. Przeprowadzamy tego typu serwis kas fiskalnych w Poznaniu i okolicach. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów współpracy. Sprawdzamy też drukarki fiskalne pod kątem ich sprawności.

Opinie o nas

5,0 94 opinie

 • Avatar Anna Korsak ★★★★★ 2 tygodnie temu
  Bardzo miła i pomocna obsługa, zakup, serwis i kontakt przebiega sprawnie bez żadnych problemów i niedomówień. Polecam!

 • Avatar Monika Przybyłowicz ★★★★★ 3 tygodnie temu
  Polecam serdecznie pomoc za każdym razem gdy tylko pptrzebuje błyskawicznie profesjonalnie i z klasą:) zadowolona daje oczywiście mocne 5 gwiazdek

 • Avatar Sebastian Dehmel ★★★★★ rok temu
  Bardzo dobra obsługa i pomoc techniczna
  polecam SPECSPAW
  Sebastan Dehmel