Kasy fiskalne dla malej gastronomii

Małe puby oraz restauracje z roku na rok stają się jednymi z najpopularniejszych rodzajów punktów gastronomicznych w Polsce. Rozmiar działalności, a przy tym mała przestrzeń umożliwiają wdrożenie dowolnych urządzeń elektronicznych, jak i fiskalnych. W działalnościach tego rodzaju, niezbędne są urządzenia niezawodne, które odporne będą na częsty użytek, a przy tym zaoferują wszechstronną kompaktowość. Kolejną zaletą tego wyposażenia, jest prostota użytkowania, która ułatwi również personelowi opanowanie funkcji zainstalowanej kasy. Dzisiejsze urządzenia wyróżniają się wieloma zastosowaniami, które przekładają się najbardziej na jakość pracy.

Kasy fiskalne dla małej gastronomii

U nas, zaopatrzysz się we wszystkie dostępne kasy fiskalne do prowadzenia małej gastronomii. Systemy mimo, że na pozór wyglądają na minimalistyczne posiadają funkcjonalność zaawansowanego stanowiska POS. Niski koszt, małe rozmiary, możliwość rozbudowy o dodatkowe urządzenia to cechy charakterystyczne tych systemów.

Filters Sort

Novitus Next Storyous POS to rozwiązanie tradycyjne rozwiązanie POS w oparciu o nowoczesne urządzenie fiskalnego Novitus Next  od Novitusa. Oparte  o oprogramowanie STORYOUS pozwoli Ci zarządzać swoją gastronomią. Miej wszystko pod swoją kontrolą od obsługi kelnerskiej po stany magazynowe. Korzystaj z podstawowych funkcji albo rozszerz o dodatkowe możliwości. Jeśli jedno stanowisko sprzedażowe to za mało łatwo rozszerzysz o dodatkowe punkty.

Kompletny zestaw FUKUN POS w połączeniu z drukarką fiskalną Novitus Deon Online tworzą kompleksowe stanowisko obsługi gastronomicznej.

Nowoczesny system sprzedażowo-magazynowo-administracyjny Dotykačka to oprogramowanie dedykowane lokalom gastronomicznym. Świetnie sprawdzi się w zarówno w małym foodtruck'u jak i w sporej restauracji, dzięki możliwości rozbudowy o kolejne stanowiska czy moduły. Elektroniczna rezerwacja stolików, identyfikacja dzwoniącego klienta (wraz z wyświetleniem ostatnich zamówień), prostota sprzedaży to cechy charakterystyczne tego systemu. Użytkowanie systemu możliwe jest za pomocą miesięcznej subskrypcji.

Oprogramowanie sprzedażowe Storyous zarządzane z dużego tabletu ustawionego na stojaku w zestawie z drukarką fiskalną Novitus Deon Online. Rozwiązanie to zostało stworzone z myślą o sprzedaży oraz zarządzaniu biznesem gastronomicznym. Zdalny dostęp do administracji, wsparcie 24/7 oraz intuicyjny interfejs sprzedażowy to cechy charakterystyczne oprogramowania Storyous. Możliwość rozbudowy systemy o kolejne punkty sprzedaży (oraz mobilnych kelnerów) sprawią, że system znajdzie również swoje zastosowanie w większych placówkach.