Kasoterminale

Kasoterminale to urządzenia często wybierane oraz stosowane przez przedsiębiorców. Sprzęt ten, łączy ze sobą funkcje kasy fiskalnej, wraz z terminalem płatniczym. Kasoterminale, dzięki wbudowanemu terminalowi płatniczemu posiadają trzy funkcję płatności: dotykową, magnetyczną, a także mikrochipową. Każdy kasoterminal posiada dodatkową funkcję iPOS Web służący do zarządzania firmą, do którego dostęp otrzymujemy wraz z zakupem urządzenia. Kasoterminal zastępuje funkcję drukarki fiskalnej, która jest wymagana ustawowo w każdej firmie.

Kasoterminale

Według danych sporządzonych przez Narodowy Bank Polski pod koniec 2018 roku, za sprawą programu Polska Bezgotówkowa, około 785 000 przedsiębiorstw handlowo-usługowych oferowało płatność kartą. Dzisiaj, około 30 proc. Klientów, dokonuje płatności wyłącznie kartami płatniczymi. Jest to najlepsza opcja, zapewniająca lepszy dochód działalności. Oferujemy Państwu kasoterminale typu duet, wyprodukowane przez firmę iPOS, które na ten moment, są najlepszą opcją z urządzeń tego typu. Posiadamy dwie wersje, Ethernet, łączący się z siecią internetową, oraz GPRS, który obsługuje sieć komórkową.

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply

iPOS Pocket to kasa fiskalna mająca postać oprogramowania "zamknięta" w obudowie terminala płatniczego. Urządzenie to wydrukuje paragon, fakturę VAT, przyjmie płatności (gotówkowe oraz bezgotówkowe) oraz zeskanuje kod kreskowy. Pocket jest w pełni mobilny, gdyż posiada bardzo wytrzymały akumulator oraz łączność GSM. Kasy wirtualne mogą być wykorzystywane aktualnie tylko w branży HoReCa (Hotele, Restauracje, Catering). iPOS Pocket może pracować jako samodzielne urządzenie albo być elementem większego systemu sprzedaży.

System kasowy iPOS to terminal płatniczy i urządzenie fiskalne on-line w jednym. Jeśli w sklepie masz dostęp do internetu możesz podłączyć terminal do swojej sieci za pomocą kabla ethernetowego. Kupując kasoterminal iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów. Możesz skorzystać z tej oferty, jeśli kwalifikujesz się do Programu Polska Bezgotówkowa.
Wycofano ze sprzedaży
System kasowy iPOS to terminal płatniczy i urządzenie fiskalne on-line w jednym. Jeśli w sklepie nie masz dostępu do internetu, terminal będzie łączył się przez sieć komórkową bez ponoszenia dodatkowych opłat. Kupując kasoterminal iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów. Możesz skorzystać z tej oferty, jeśli kwalifikujesz się do Programu Polska Bezgotówkowa.
Wycofano ze sprzedaży
iPOS smart to kasoterminal dostosowany do przepisów "online" od firmy iPOS S.A.  Jest to kontynuacja dobrze znanego oraz przyjętego przez rynek urządzenia iPOS Duet. Urządzenie to łączy w sobie zwykłą kasę fiskalną oraz terminal płatniczy w jednym urządzeniu! Takie rozwiązaniu pozwala na zaoszczędzenie miejsce na stanowisku sprzedażowym. Scalenie dwóch urządzeń w jedno pozwala również zmniejszyć finalny koszt urządzenia. Do urządzenia istnieje dedykowane oprogramowanie dostępne przez przeglądarkę internetową, które pozwala na zarządzanie sprzedażą oraz gospodarką magazynową.
Wycofano ze sprzedaży
iPOS Smart+ to kasoterminal łączący w sobie wysokiej klasy drukarkę fiskalną oraz terminal płatniczy. Zastosowanie dużego, przenośnego 10" monitora pozwala na obsługę gości wprost przy stoliku. Prosty, kafelkowy interfejs sprzedażowy pozwala na szybką obsługę klientów, nawet nowym pracownikom. Dwa urządzenia w jednym to również mniej potrzebnego miejsca do zainstalowania sprzętu, a także mniejszy koszt urządzenia. Mniejszy koszt urządzenia można również uzyskać występując do Polski Bezgotówkowej o refundowanie kosztu terminala płatniczego.