Kasoterminale

Kasoterminale to urządzenia często wybierane oraz stosowane przez  przedsiębiorców. Sprzęt ten, łączy ze sobą funkcje kasy fiskalnej, wraz z terminalem płatniczym. Kasoterminale, dzięki wbudowanemu terminalowi płatniczemu posiadają trzy funkcję płatności: dotykową, magnetyczną, a także mikrochipową. Każdy kasoterminal posiada dodatkową funkcję iPOS Web służący do zarządzania firmą, do którego dostęp otrzymujemy wraz z zakupem urządzenia. Kasoterminal zastępuje funkcję drukarki fiskalnej, która jest wymagana ustawowo w każdej firmie. 

Według danych sporządzonych przez Narodowy Bank Polski pod koniec 2018 roku, za sprawą programu Polska Bezgotówkowa, około 785 000 przedsiębiorstw handlowo-usługowych oferowało płatność kartą. Dzisiaj, około 30 proc. Klientów, dokonuje płatności wyłącznie kartami płatniczymi. Jest to najlepsza opcja, zapewniająca lepszy dochód działalności. Oferujemy Państwu kasoterminale typu duet, wyprodukowane przez firmę iPOS, które na ten moment, są najlepszą opcją z urządzeń tego typu. Posiadamy dwie wersje, Ethernet, łączący się z siecią internetową, oraz GPRS, który obsługuje sieć komórkową.


Filters Sort

System kasowy iPOS to terminal płatniczy i urządzenie fiskalne on-line w jednym. Jeśli w sklepie masz dostęp do internetu możesz podłączyć terminal do swojej sieci za pomocą kabla ethernetowego. Kupując kasoterminal iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów. Możesz skorzystać z tej oferty, jeśli kwalifikujesz się do Programu Polska Bezgotówkowa.

System kasowy iPOS to terminal płatniczy i urządzenie fiskalne on-line w jednym. Jeśli w sklepie nie masz dostępu do internetu, terminal będzie łączył się przez sieć komórkową bez ponoszenia dodatkowych opłat. Kupując kasoterminal iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów. Możesz skorzystać z tej oferty, jeśli kwalifikujesz się do Programu Polska Bezgotówkowa.