Serwis kas fiskalnych

Serwis kas fiskalnych

Każde zarejestrowane urządzenie fiskalne podlega szczegółowej kontroli przez odpowiednie urzędy, nie tylko na etapie sprawdzania zgodności z deklarowanymi dochodami. Jako przedsiębiorca bez względu na rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej masz obowiązek dokonywać terminowego obowiązkowego serwisu kasy fiskalnej. Brak terminowego przeglądu jest wykroczeniem skarbowym! Jeśli więc chcesz uniknąć nieprzyjemności z tym związanych, odwiedź takie miejsce, jak serwis kas fiskalnych.

Czytaj więcej

Obowiązek przeglądów kas fiskalnych

Od 1 grudnia 2008 obowiązują zmiany w przepisach, dotyczących przeprowadzenia przeglądów technicznych kas fiskalnych. Ustalono, że obowiązkowy przegląd techniczny urządzenia wykonuje się okresowo co 2 lata (wcześniej był to termin jednego roku) – bagatelizowanie tej kwestii może prowadzić do wielu bardzo nieprzyjemnych konsekwencji, dlatego powinniście zawsze pamiętać o obowiązkowym przeglądzie kas fiskalnym. Obowiązek wynika z § 7 ust. 1 pkt 6 w zw. z § 16 ust. 1 rozporządzenia Ministra Finansów dotyczącego warunków stosowania kas rejestrujących.

Profesjonalny serwis kas fiskalnych to miejsce, które powinieneś wybrać i odwiedzać zgodnie z terminem. Niektórzy serwisanci proponują, aby na urządzeniu po serwisie umieścić naklejkę z dokładną datą najbliższego przeglądu. Większość kas fiskalnych informuje swojego użytkownika stosownym komunikatem, o obowiązkowym przeglądzie, dlatego nie powinieneś przeoczyć wymaganego terminu. Pamiętaj jednak, że pilnowanie przeglądu należy do obowiązków podatnika, nie serwisu. Skontaktuj się z nim zanim upłynie wyznaczony termin. Zrób to tym bardziej, jeśli już minął, aby uniknąć eskalacji konsekwencji. Nasi serwisanci kas fiskalnych to doświadczeni profesjonaliści, którzy zapewnią Państwu kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Serwis gwarancyjny kas fiskalnych

Oferowany przez nas serwis kas fiskalnych, który funkcjonuje w takich miastach, jak Poznań i Bydgoszcz obejmuje naprawę wszelkich usterek urządzeń fiskalnych, które objęte są gwarancją producenta. Skrupulatnie weryfikujemy stan techniczny oraz podejmujemy się kompleksowych napraw dotyczących zarówno oprogramowania, jak i podzespołów takich jak płyta główna, podajnik rolki, czy moduł fiskalny. Serwis kas fiskalnych wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta oraz obowiązującymi regulacjami. Jesteśmy profesjonalistami, którym można zaufać.

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
Usługa zawiera zmianę zaprogramowanego nagłówka w kasie fiskalnej na życzenie klienta. Usługa polecana dla klientów, którzy zmienili dane adresowe firmy i nie potrafią samodzielnie zmienić nagłówka w swoich urządzeniu.
Więcej informacji
50,00 
Usługa zmiany stawek VAT wykonywana np. w przypadku zarejestrowania firmy jako płatnika VAT. Polega na przypisaniu odpowiedniej stawki podatku VAT (np. 23%) do odpowiedniej grupy literowej (A, B, C).
Więcej informacji
50,00 
Usługa serwisowa obejmuje wszelkie usługi nie objęte gwarancją, tj. np.  usunięcie błędów kasy fiskalnej spowodowanej niewłaściwym użytkowaniem. Czas usługi naliczany jest do pełnych godzin danego zlecenia.
Więcej informacji
100,00 
Programowanie kasy fiskalnej to przede wszystkim zaprogramowanie nagłówka (tj. nazwy firmy, dokładnego adresu, informacje dodatkowe), zaprogramowanie towarów lub usług (wraz z przypisanymi stawkami VAT, form płatności oraz indywidualnych konfiguracji klienta. Usługa jest bezpłatna dla klientów, którzy kupują urządzenie fiskalne w naszej firmie.
Więcej informacji
100,00 
Fiskalizacja polega na stałym wpisaniu numeru NIP do pamięci urządzenia oraz wyłączenie trybu testowego. Od tego momentu kasa fiskalna nieodwracalnie rejestruje sprzedaż. Usługa jest bezpłatna dla klientów, którzy kupują urządzenie fiskalne w naszej firmie.
Więcej informacji
100,00 
Przegląd serwisowy kasy fiskalnej to obowiązek każdego podatnika. Wykonywanie przeglądów w systemie rocznym umożliwia częstszą weryfikację poprawności pracy urządzenia. Dodatkowo przedłuża to gwarancję na pamięć fiskalną kasy. Serwis kasy obejmuje sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania urządzenia oraz poprawności drukowanie paragonów fiskalnych. Sprawdzane są również zapisy w książce serwisowej oraz stan wszystkich plomb kasy.
Więcej informacji
121,95 
Dojazd i szkolenie przez serwisanta obejmuje instalację kasy fiskalnej w lokalu klienta oraz przeszkolenie osób obsługujących w zakresie jej działania.
Więcej informacji
200,00 
Przegląd serwisowy kasy fiskalnej to obowiązek każdego podatnika. Obowiązkowy przegląd techniczny urządzenia fiskalnego musi być wykonywany nie rzadziej niż co 24 miesiące. Obejmuje on sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania urządzenia oraz poprawności emisji dokumentów fiskalnych. Sprawdzane są również zapisy w książce serwisowej oraz stan wszystkich plomb kasy. Niewykonanie przeglądu w terminie wiążę się z przykrymi konsekwencjami prawno-skarbowymi, w tym mandatem skarbowym oraz zwrotem ulgi na zakup urządzenia.
Więcej informacji
243,90 
Usługa odczytu kasy fiskalnej polega na nieodwracalnym zamknięciu sprzedaży na kasie fiskalnej oraz wydrukowaniu raportu rozliczeniowego. Finalnie serwis przygotowuje odpowiednie dokumenty rozliczeniowe dla Urzędu Skarbowego, na podstawie których urzędnik wyrejestrowuje urządzenie fiskalne z ewidencji Urzędu Skarbowego.
Więcej informacji
300,00