Monitory dotykowe

Monitory dotykowe, to najlepsze rozwiązane specjalistyczne dla stanowisk, które znajdują się w środowiskach niekorzystnych do obsługi elektronicznej kasy fiskalnej. Walorami tego typu monitorów jest szybkość, łatwość w obsłudze, a także niezawodna sprawność, które pozwolą Państwu w przyjemny sposób realizować zamówienia konsumentów. Kolejnym walorem tychże urządzeń jest możliwość zaimplementowania systemu Point of Sales (POS), który pozwala na zespolenie wszystkich urządzeń w całą sieć, umożliwiając Państwu szybką wymianę danych między innymi sektorami firmy, a także możliwość wykorzystania sprzętu do kontrolowania innych urządzeń technicznych.

Urządzenia te mogą również posłużyć do stworzenia samoobsługowych punktów dla Państwa klientów. W odróżnieniu od terminali dotykowych, w monitorach wymagany jest dostęp do komputera. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką gamę monitorów wiodących producentów, które tworzone są z materiałów gwarantujących dłuższą żywotność, a przy tym obsługę urządzenia. Każdy monitor stworzony jest z myślą o konkretne środowisko, oraz sposób obsługi, dlatego należy przed zakupem urządzenia skonsultować się z naszym przedstawicielem.

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply

Model 1509L to monitor wyposażony w dotykowy ekran o wymiarach 15,6″. Z racji usunięcia mniej istotnych elementów zmniejszono cenę końcową monitora, zachowując najważniejsze parametry. Technologia  IntelliTouch zastosowana w tym monitorze dotykowym sprawia, że jest on odporny na zużycie (zarysowanie ekranu nie zmniejsza jego dokładności) i zapewnia doskonałą precyzję dotyku przez cały okres użytkowania.