Szuflady kasowe

Każde stanowisko kasjerskie znajdujące się w sklepie czy też w punkcie handlowo-usługowym powinno być wyposażenie w szufladę kasową. Ten nieodłączny element kasjera pozwala na bezpieczne przechowywanie banknotów, bilonu, potwierdzeń z terminala płatniczego czy też innych ważnych rzeczy na stanowisku sprzedażowym. Szuflady kasowe są odpowiednio zaprojektowane oraz posiadają system zabezpieczeń uniemożliwiający osobom postronnym zabranie znajdujących się tam rzeczy. Szuflady kasowe Poznań mogą być otwierane wprost z urządzenia fiskalnego, za pomocą kluczyka albo za pomocą specjalnego przycisku otwierającego.

Szuflady kasowe

Istnieją modele otwierane od góry (potocznie mówi się na nie „flip flop„), a także wysuwane z boku. Istnieje również możliwość przymocowania szuflady od spodu do blatu za pomocą specjalnych uchwytów. W zależności od modelu, znajdziemy w nich od 4 do 6 przegródek na banknoty oraz na bilon. Niektóre modele posiadają również specjalną „wrzutkę” na włożenie np. banknotów do środka bez otwierania szuflady.

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply

Mała szuflada kasowa przeznaczona jest do stanowiska kasjerskiego o  ograniczonej powierzchni sprzedażowej. Szuflada ta pozwala na bezpieczne przechowywania gotówki, potwierdzeń z kart płatniczych, a także innych cennych przedmiotów. Posiada 4 przegrody na banknoty oraz 8 przegródek na bilon. Szuflada posiada dwie specjalne wrzutki na przednim panelu służące do umieszczania małych przedmiotów do środka szuflady bez jej otwierania.

Średnia szuflada kasowa znajdzie swoje zastosowanie na każdym stanowisku kasjerskim. Szuflada ta pozwala na bezpiecznie przechowywanie banknotów, bilonu oraz innych wartościowych przedmiotów. Szuflada ta może być otwierana z poziomu kluczyka oraz wprost z kasy fiskalnej, posiada również awaryjne otwieranie.
Duża szuflada kasowa "EWA" znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest potrzeba bezpiecznego przechowywania pieniędzy. Szuflada ta została stworzona z myślą o pracy w punkcie handlowo-usługowym wspomagając pracę kasjera.  Jej wymiary wynoszące 410 x 420 x 110 mm sprawiają, że jest wystarczająco pojemna, a przy tym zmieści się na każdym stanowisku kasjerskim. Istnieje możliwość zamocowania szuflady pod blatem za pomocą specjalnych uchwytów.