Bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych

Skanery bezprzewodowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność i szybkość pracy. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, szerokiemu kątowi widzenia i bezprzewodowej synchronizacji z programami sprzedażowo-magazynowymi zdają one egzamin w sytuacji kiedy konieczne jest wprowadzenie dużej ilości danych w krótkim przedziale czasu.

Filters Sort

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD45 pozwala na komunikację radiową ze stacją bazową w odległości nawet do 200 metrów. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niedrogie i wydajne urządzenie do skanowania kodów kreskowych bez plątających się kabli. D45 wyposażony jest w odbiornik z anteną AFH wzmacniającą odbiór. Jest to pożądane rozwiązane w miejscach, w których mogą występować zakłócenia. Takie miejsca to np. sklepy z metalowymi regałami, zatłoczone i zatowarowane magazyny, sklepy z elektroniką itp.

Cipherlab 1560P to bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych, który komunikuje się za pomocą technologi Bluetooth. Bardzo wydajny akumulator pozwala na ciągłą pracę do 24h bez zewnętrznego źródła zasilania. Czytnik posiada wewnętrzną pamięć, która pomieści do 256 kodów w sytuacji zerwania połączenia z bazą (zasięg do 90 m). Po ponownym nawiązaniu połączenia czytnik automatycznie przetransmituje wszystkie kody zgromadzone w pamięci wewnętrznej.