Bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych

Skanery bezprzewodowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie liczy się mobilność i szybkość pracy. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, szerokiemu kątowi widzenia i bezprzewodowej synchronizacji z programami sprzedażowo-magazynowymi zdają one egzamin w sytuacji kiedy konieczne jest wprowadzenie dużej ilości danych w krótkim przedziale czasu.

Bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych
Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD44 to jeden z najtańszych skanerów w ofercie firmy HDWR. Mimo swojej niskiej ceny nie zawodzi on skutecznością działania oraz jakością wykonania poszczególnych elementów. Na otwartych przestrzeniach zasięg tego skanera wynosi nawet do 200m, natomiast w pomieszczeniach do 50m. Urządzenie sprawdza się wszędzie tam gdzie potrzeba niedrogiego, funkcjonalnego urządzenia do codziennej sprzedaży oraz inwentaryzacji.
Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD45 pozwala na komunikację radiową ze stacją bazową w odległości nawet do 200 metrów. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest niedrogie i wydajne urządzenie do skanowania kodów kreskowych bez plątających się kabli. D45 wyposażony jest w odbiornik z anteną AFH wzmacniającą odbiór. Jest to pożądane rozwiązane w miejscach, w których mogą występować zakłócenia. Takie miejsca to np. sklepy z metalowymi regałami, zatłoczone i zatowarowane magazyny, sklepy z elektroniką itp.
Cipherlab 1560P to bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych, który komunikuje się za pomocą technologi Bluetooth. Bardzo wydajny akumulator pozwala na ciągłą pracę do 24h bez zewnętrznego źródła zasilania. Czytnik posiada wewnętrzną pamięć, która pomieści do 256 kodów w sytuacji zerwania połączenia z bazą (zasięg do 90 m). Po ponownym nawiązaniu połączenia czytnik automatycznie przetransmituje wszystkie kody zgromadzone w pamięci wewnętrznej.
Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych HD8900 od HDWR to profesjonalne urządzenie skanujące wszystkie dostępne na rynku kody kreskowe jednowymiarowe (1D). Model ten posiada dedykowaną bazę ładującą, która w znaczny sposób ułatwia codzienne korzystanie. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz parametrów technicznych w połączeniu z wysoką odpornością na upadki (do 1.5m) sprawia, że urządzenie to będzie zdolne do pracy w każdych warunkach.