Drukarki fiskalne online

Drukarki fiskalne online

W maju 2019 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące urządzeń fiskalnych online. Wymuszają one nowe typy urządzeń, w tym drukarki fiskalne online, które muszą spełniać szereg kryteriów. Jednym z nich jest ciągła, monitorowana wymiana danych na temat obrotów z Centralnym Repozytorium Kas. Wymusza to na urządzeniach posiadanie portu Ethernet do połączenie się z siecią internet. Dodatkowo, niektóre drukarki fiskalne online posiadają moduł GPRS do połączenia się z internetem za pomocą sieci komórkowej.

Drukarki online na tą chwilę są jednymi z najnowocześniejszych rozwiązań w aspekcie drukarek fiskalnych. Działają one w ten sam sposób co kasy online, za pomocą dostępu do internetu, w sposób automatyczny przesyłają niezbędne dane o zarejestrowanych transakcjach, prosto do CRK. Ich niezawodność, a przy tym łatwość obsługi, pozwala na szybki, zautomatyzowany proces, bez żadnej większej ingerencji właściciela. Tak jak ich poprzedniczki, drukarki te pozwalają na wystawienie faktury VAT bezpośrednio w wersji papierowej, a także w postaci elektronicznej. Jej rewolucyjną funkcją jest wystawienie faktury online, która zostaje wysłana bezpośrednio na adres mailowy klienta.

Cena narastająco
Producent
Znaleziono 1 – 3 do 3 produktów Znaleziono 3 produktów Znaleziono 1 produkt Nie znaleziono produktu.
Filtry Sortuj wyniki
Novitus Deon Online to poręczna, przenośna drukarka fiskalna, która wraz z laptopem tworzy mobilny punkt sprzedaży. Zastosowanie bardzo wytrzymałego akumulatora pozwala na wydrukowanie do 2,5 tysiąca paragonów bez zewnętrznego źródła prądu. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, posiada wszystkie funkcjonalności stacjonarnych drukarek fiskalnych, tak więc z powodzeniem może być używana w punktach handlowo-usługowych o ograniczonej przestrzeni handlowej.
Nowoczesna drukarka fiskalna Novitus Bono Online to stacjonarne urządzenie z elektroniczną kopią paragonu umożliwiająca wystawianie faktur VAT. Drukarka ta dedykowana jest do małych i średnich punktów handlowych o średnim natężeniu ruchu. Baza produktowa posiadająca 250 000 pozycji pozwala na zaprogramowanie asortymentu sporego sklepu detalicznego. Niezawodny mechanizm drukujący japońskiej firmy SEIKO wydrukuje do 255 pozycji na jednym paragonie. Całość zamknięta w niewielkiej, kompaktowej obudowie.
Novitus HD Online to aktualnie najbardziej zaawansowana drukarka fiskalna na rynku. Baza towarowa sięgająca 1 000 000 PLU pozwoli na obsługę nawet największych sklepów. Niezawodny mechanizm drukujący z obcinaczem CITIZEN drukuje paragony z szybkością nawet do 20cm/s, obsługując rolkę kasową o długości 100 m. Kolorowy wyświetlacz pozwala na łatwą identyfikację towarów przez klienta oraz wyświetlanie grafik reklamowych w postaci grafik oraz filmów.