Drukarki fiskalne online Poznań


Drukarki fiskalne online Poznań

Właścicieli dużych, średnich oraz małych firm serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty. W prezentowanym asortymencie znajdują się m.in. drukarki fiskalne online. Cechę charakterystyczną tych urządzeń stanowi fakt, że po dokonaniu transakcji automatycznie wysyłają one wszystkie niezbędne dane do Centralnego Repozytorium Kas. Realizują to za pomocą sieci internet – drukarki mogą być podłączone po LAN, Wi-Fi albo mieć swój własny internet (GPRS).
To właśnie w tym miejscu gromadzone są informacje z wystawionych przez podatnika paragonów i tzw. faktur imiennych. Warto pamiętać, że drukarki fiskalne online muszą obecnie mieć na swoim wyposażeniu również przedsiębiorcy, którzy prowadzą warsztaty i serwisy samochodowe oraz wulkanizacyjne, a także sprzedawcy paliw stałych.

Czytaj więcej

Kasa a drukarka fiskalna online


Jeżeli chodzi o sprzęt niezbędny do prowadzenia działalności gospodarczej, czyli np. kasy i drukarki, to podczas pracy nasi fachowcy często spotykają się z pytaniem dotyczącym tego, czym w zasadzie różnią się od siebie oba urządzenia fiskalne? Aby udzielić rzetelnej odpowiedzi, trzeba uważnie przyjrzeć się najistotniejszym kwestiom technicznym. Po pierwsze, kasa fiskalna jest samodzielnym akcesorium, za którego pomocą prowadzi się sprzedaż i wystawia paragony.
Natomiast drukarki fiskalne wymagają stałego połączenia z komputerem oraz systemem sprzedażowym. Dlatego też kasy online najczęściej wykorzystywane są w mniejszych biznesach, gdzie nie prowadzi się bardzo szczegółowych analiz dotyczących wysokości obrotów. Natomiast drukarki fiskalne – przede wszystkim dzięki integracji z oprogramowaniem – pozwalają na zaawansowane śledzenie statystyk handlowych. Z tego właśnie powodu są to produkty najczęściej wybierane przez właścicieli dużych oraz średnich firm, albo firm, które prowadzą politykę magazynową (ewidencjonują co „weszło” a co „wyszło” z magazynu). Jeżeli zatem muszą Państwo zadbać o to, aby na wyposażeniu przedsiębiorstwa znalazły się kasy i drukarki, to serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Jakie są największe zalety drukarek i kas fiskalnych online?


Zapewniamy, że wykorzystanie nowoczesnych drukarek i kas fiskalnych niesie ze sobą wiele praktycznych korzyści. Urządzenia te znacząco ułatwiają oraz przyspieszają konieczne do wykonania prace. Sprawiają również, że ryzyko popełnienia błędu zostaje zredukowane do absolutnego minimum.
Na tym jednak zalety się nie kończą. Drukarki fiskalne wyjątkowo dobrze sprawdzają się w przedsiębiorstwach, w których można spotkać się z tzw. wysokimi stanami magazynowymi oraz z dużą ilością różnorodnego asortymentu. Jeśli jednak biznes prowadzony jest na mniejszą skalę, to w takim przypadku praktyczniejszym rozwiązaniem okaże się wykorzystanie kas fiskalnych.

Cena narastająco
Producent
Znaleziono 1 – 3 do 3 produktów Znaleziono 3 produktów Znaleziono 1 produkt Nie znaleziono produktu.
Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
Novitus Deon Online to poręczna, przenośna drukarka fiskalna, która wraz z laptopem tworzy mobilny punkt sprzedaży. Zastosowanie bardzo wytrzymałego akumulatora pozwala na wydrukowanie do 2,5 tysiąca paragonów bez zewnętrznego źródła prądu. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, posiada wszystkie funkcjonalności stacjonarnych drukarek fiskalnych, tak więc z powodzeniem może być używana w punktach handlowo-usługowych o ograniczonej przestrzeni handlowej.
Nowoczesna drukarka fiskalna Novitus Bono Online to stacjonarne urządzenie z elektroniczną kopią paragonu umożliwiająca wystawianie faktur VAT. Drukarka ta dedykowana jest do małych i średnich punktów handlowych o średnim natężeniu ruchu. Baza produktowa posiadająca 250 000 pozycji pozwala na zaprogramowanie asortymentu sporego sklepu detalicznego. Niezawodny mechanizm drukujący japońskiej firmy SEIKO wydrukuje do 255 pozycji na jednym paragonie. Całość zamknięta w niewielkiej, kompaktowej obudowie.
Novitus HD Online to aktualnie najbardziej zaawansowana drukarka fiskalna na rynku. Baza towarowa sięgająca 1 000 000 PLU pozwoli na obsługę nawet największych sklepów. Niezawodny mechanizm drukujący z obcinaczem CITIZEN drukuje paragony z szybkością nawet do 20cm/s, obsługując rolkę kasową o długości 100 m. Kolorowy wyświetlacz pozwala na łatwą identyfikację towarów przez klienta oraz wyświetlanie grafik reklamowych w postaci grafik oraz filmów.