Drukarki fiskalne online

W maju 2019 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące urządzeń fiskalnych online. Wymuszają one nowe typy urządzeń, w tym drukarki fiskalne online, które muszą spełniać szereg kryteriów. Jednym z nich jest ciągła, monitorowana wymiana danych na temat obrotów z Centralnym Repozytorium Kas. Wymusza to na urządzeniach posiadanie portu Ethernet do połączenie się z siecią internet. Dodatkowo, niektóre drukarki fiskalne online posiadają moduł GPRS do połączenia się z internetem za pomocą sieci komórkowej.

Filters Sort

Novitus Deon Online to poręczna, przenośna drukarka fiskalna, która wraz z laptopem tworzy mobilny punkt sprzedaży. Zastosowanie bardzo wytrzymałego akumulatora pozwala na wydrukowanie do 2,5 tysiąca paragonów bez zewnętrznego źródła prądu. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, posiada wszystkie funkcjonalności stacjonarnych drukarek fiskalnych, tak więc z powodzeniem może być używana w punktach handlowo-usługowych o ograniczonej przestrzeni handlowej.

Nowoczesna drukarka fiskalna Novitus Bono E to stacjonarne urządzenie z elektroniczną kopią paragonu umożliwiająca wystawianie faktur VAT. Drukarka ta dedykowana jest do małych i średnich punktów handlowych o średnim natężeniu ruchu. Baza produktowa posiadająca 250 000 pozycji pozwala na zaprogramowanie asortymentu sporego sklepu detalicznego. Niezawodny mechanizm drukujący japońskiej firmy SEIKO wydrukuje do 255 pozycji na jednym paragonie. Całość zamknięta w niewielkiej, kompaktowej obudowie — pozwala to na zainstalowanie drukarki fiskalnej nawet na małym stanowisku sprzedażowym.

Novitus HD Online to aktualnie najbardziej zaawansowana drukarka fiskalna na rynku. Baza towarowa sięgająca 1 000 000 PLU pozwoli na obsługę nawet największych sklepów. Niezawodny mechanizm drukujący z obcinaczem CITIZEN drukuje paragony z szybkością nawet do 20cm/s, obsługując rolkę kasową o długości 100 m. Kolorowy wyświetlacz pozwala na łatwą identyfikację towarów przez klienta oraz wyświetlanie grafik reklamowych w postaci grafik oraz filmów. Zastosowanie szeregu złącz komunikacyjnych różnego typu pozwala na łatwe połączenie rozproszonej sieci sprzedaży w jedną całość.

Wyświetlanie 1–1 z 3 wyników