Drukarka fiskalna Novitus Deon Online

2 816,70  brutto 2 290,00  netto

Novitus Deon Online to poręczna, przenośna drukarka fiskalna, która wraz z laptopem tworzy mobilny punkt sprzedaży. Zastosowanie bardzo wytrzymałego akumulatora pozwala na wydrukowanie do 2,5 tysiąca paragonów bez zewnętrznego źródła prądu. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, posiada wszystkie funkcjonalności stacjonarnych drukarek fiskalnych, tak więc z powodzeniem może być używana w punktach handlowo-usługowych o ograniczonej przestrzeni handlowej.

SKU: 21-1 Kategorie: ,
Opis

Mobilna drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Drukarka fiskalna Novitus Deon Online to urządzenie stworzone dla osób prowadzących mobilną sprzedaż z wykorzystaniem komputera. Dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi wydrukujemy do 2,5 tysiąca paragonów bez dostępu do zewnętrznego źródła zasilania. Zamknięcie technologii tradycyjnych drukarek fiskalnych w poręcznej oraz ergonomicznej obudowie sprawia, że pomimo małych rozmiarów możliwości tej drukarki są ogromne. Takie parametry sprawiają, że drukarka ta doskonale sprawdzi się również w sprzedaży tradycyjnej, gdzie miejsce sprzedażowe ma ograniczoną powierzchnię.

Elektroniczny zapis paragonu

Novitus Deon Online realizuje zapis kopii paragonu na karcie SD w formie cyfrowej, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów oraz Ministra Gospodarki. Takie przechowywanie dokumentów fiskalnych jest bezpieczniejsze niż tradycyjna forma papierowa. Pozwala to również na zastosowanie tylko jednej, szerszej rolki papieru termicznego, zmniejszając tym samym wydatki na materiały eksploatacyjne. Elektroniczna karta instalowana przez producenta do urządzenia jest na tyle pojemna, że starczy na wiele lat użytkowania.

Ogromna baza towarowa

Baza towarowa drukarki Deon Online pomieści aż do 150 000 towarów lub usług, które wcześniej należy zaprogramować w oprogramowaniu sprzedażowym. Pojemność taka sprawia, że drukarka ta znajdzie zastosowanie w większości sklepów, nawet tych dużo-powierzchniowych.

Duża baza towarowa

Komunikacja z Novitus Deon Online

Przenośna drukarka fiskalna Novitus Deon Online

Drukarkę fiskalną Deon Online możemy podłączyć do komputera przy zastosowaniu standardowych złącz komunikacyjnych RS-232 oraz USB. Opcjonalnie możemy doposażyć drukarkę w moduł komunikacji Bluetooth oraz moduł komunikacji Wi-Fi, aby połączyć się bezprzewodowo. Takie rozszerzenie pozwala na połączenie się z urządzeniem zewnętrznym bez dodatkowych kabli.

Informacje dodatkowe

Waga 0,65 kg
Wymiary 22,9 × 9,4 × 5,8 cm
Baza towarów (PLU)

150000

Długość nazwy (PLU)

40 znaków

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

23

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

FUJITSU

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

switchowa, alfanumeryczna

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 30m

Temperatura pracy

od 0°C do +40°C

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Wyświetlacz

2 liniowy, alfanumeryczny

Złącza komunikacyjne

1x RS232 + 1 x USB

Producent

Branża

Firma usługowa, Gastronomia, Sklep wielobranżowy, Warsztat samochodowy

Może spodoba się również…