Wagi elektroniczne

Wagi sklepowe służą do zmierzenia dokładnej ilości sprzedawanego towaru, dlatego też są tak szeroko wykorzystywane w handlu.  Trudno wyobrazić sobie stanowisko sprzedażowe w nawet najmniejszym sklepiku bez wagi sklepowej. Te urządzenia, które spełniają tylko najprostszą funkcję w postaci ważenia, nazywamy wagami prostymi. Wagi kalkulacyjne z kolei, to takie urządzenia, które potrafią automatycznie przeliczyć wartość zważonego towaru przez wcześniej zaprogramowaną cenę za kilogram i wyświetlić na ekranie.Do bardziej zaawansowanych wag elektronicznych możemy zaliczyć wagi etykietujące, które bardzo często spotykamy w supermarketach przy zieleniakach. Wagi te służą do zważenia wybranego towaru oraz do wydrukowania małej etykiety celem szybszej obsługi przy stanowisku kasjerskim.

Wagi elektroniczne
Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
T-SCALE T28 to mała waga elektroniczna przeznaczona do użytkowania w mniejszych punktach handlowych oraz w gastronomii. Waga ta wyposażona jest w dwa niezależne wyświetlacze LCD, które są dodatkowo podświetlane.  Szalka o rozmiarach 190mm x 230 mm oraz wbudowany akumulator pozwalają łatwe przenoszenie tej wagi, dzięki temu doskonale sprawdza się przy sprzedaży mobilnej, np. przy handlu obwoźnym.
DIBAL PS-50 to mała, prosta waga elektroniczna dedykowana do pracy w małych placówkach handlowo-usługowych oraz gastronomii. Zastosowanie mocnego akumulatora pozwala na pracę bez zewnętrznego źródła zasilania nawet do 120 h. Wykorzystanie portu RS-232 dostępnego w tym urządzeniu umożliwia podłączenie wagi DIBAL do kasy lub drukarki fiskalnej automatyzując w ten sposób sprzedaż.
PRIS EW-200 RS to mała, prosta waga elektroniczna dedykowana do punktów handlowo-usługowych. Dzięki swoim małym rozmiarom oraz niewielkiej wadze zmieści się na każdym stanowisku sprzedażowym, wspomagając pracę kasjera. Zastosowanie dodatkowego źródła prądu w postaci akumulatora sprawia, że to urządzenie ważące może być wykorzystywane w pracy mobilnej z dala od źródeł zasilania. Model ten może pracować samodzielnie ważąc towary oraz wyświetlając pomiar na ekranie LCD lub współpracować z urządzeniem fiskalnym jako większy system sprzedażowy.
PRIS EP-210S to podstawowa waga kalkulacyjna od polskiego producenta, firmy Novitus. Waga ta, dzięki wbudowanemu kalkulatorowi została stworzona z myślą o pracy w handlu detalicznym, natomiast sprawdzi się wszędzie tam gdzie potrzeba niezawodnego urządzenia ważącego. Wbudowany akumulator pozwala na użytkowanie wagi do 20 h bez zewnętrznego źródła zasilania, tak więc z powodzeniem można jej używać również w trybie mobilnym.
Elektroniczna waga kalkulacyjna z wysięgnikiem PRIS EP-210T znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam gdzie jest potrzeba użytkowania profesjonalnego urządzenia ważącego. Waga ta może stanowić samodzielne stanowisko do obsługi klienta, natomiast po podłączeniu do kasy fiskalnej otrzymujemy większy system sprzedaży. PRIS EP-210T jest wyposażona w dodatkowy akumulator, dzięki temu może pracować nawet przy awariach sieci zasilania.
Waga etykietująca DIBAL W-025T to urządzenie ważące przeznaczone do sklepów w których sprzedawane są produkty ważone. Urządzenie to pracuje w dwóch zakresach precyzji, do 6kg oraz do 15kg, charakteryzując się precyzją odpowiednio do 2g oraz do 5g. Dwa warianty do wyboru, możliwość zaprogramowania dużej bazy towarowej sprawią, że klient w naszym sklepie będzie obsłużony błyskawicznie. Zaprogramowanie wagi DIBAL z programu komputerowego sprawia, że szybko skonfigurujemy urządzenie dla naszego lokalu.