Elektroniczna waga etykietująca PRIS EP-210S

897,90  brutto 730,00  netto

PRIS EP-210S to podstawowa waga kalkulacyjna od polskiego producenta, firmy Novitus. Waga ta, dzięki wbudowanemu kalkulatorowi została stworzona z myślą o pracy w handlu detalicznym, natomiast sprawdzi się wszędzie tam gdzie potrzeba niezawodnego urządzenia ważącego. Wbudowany akumulator pozwala na użytkowanie wagi do 20 h bez zewnętrznego źródła zasilania, tak więc z powodzeniem można jej używać również w trybie mobilnym.

SKU: 2101 Kategorie: ,

Kalkulacyjna waga elektroniczna

Model PRIS EP-210S to podstawowa waga kalkulacyjna od polskiego producenta, firmy Novitus. Waga ta została stworzona do pracy w sprzedaży detalicznej, natomiast sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba niezawodnego urządzenia ważącego. Ten model urządzenia jest wagą kalkulacyjną, które w przeciwieństwie do wag prostych, posiadają wbudowany kalkulator, za pomocą którego w łatwy sposób możemy wyliczyć końcową należność dla klienta.

Dodatkowe funkcje wagi PRIS EP-210S

Zakres ważenia oraz dokładność PRIS EP-210S mierzona jest w dwóch przedziałach. W zakresie do 6 kg dokładność wagi wynosi 2 g, natomiast w zakresie do 15 kg waga waży z dokładnością do 5 g. Waga PRIS posiada funkcję tarowania w pełnym zakresie ważenia, która jest niezastąpiona przy szacowaniu wagi netto danego towaru. Aby zabezpieczyć się przed awarią zasilania, producent wyposażył wagę w akumulator, który pozwala na nieprzerwaną pracę do 20 h.

Złącze RS-232 do komunikacji

Popularne złącze RS-232 zapewni współpracę z pozostałymi elementami systemu sprzedaży w Twojej firmie. Połączenie PRIS EP-210S kablem do kasy fiskalnej lub terminala typu POS pozwoli automatycznie przenosić informację o masie ważonego towaru, przyspieszając cały proces.

Informacje dodatkowe

Waga 4.2 kg
Wymiary 32 × 29 × 11.5 cm
Zakres ważenia

do 15 kg

Precyzja ważenia

2 g do 6 kg oraz 5 g w przedziale 6 – 15 kg

Złącza komunikacyjne

1 x RS-232

Wyświetlacz

2 x LCD

Temperatura pracy

od -10 °C do 40 °C

Rozmiar szalki

280 mm × 220 mm

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Elektroniczna waga etykietująca PRIS EP-210S”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *