O nas

Jesteśmy EF-TAX, firmą, która w profesjonalny sposób przeprowadzi Cię przez proces zakupu, rejestracji, fiskalizacji Twojego pierwszego, bądź kolejnego urządzenia. W przystępny sposób, oraz bez niepotrzebnych formalności, przedstawiamy rozwiązania najbardziej cenionych producentów na rynku, oferując kasy fiskalne, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, systemy POS oraz liczne akcesoria.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz różnorodnego asortymentu, dostosowanego do dzisiejszych standardów rynkowych, zapewniając przy tym najwyższą jakość urządzeń. Pozwoli to, każdemu z Państwa wybrać rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb – bez względu na rodzaj i wielkość działalności, jaką prowadzicie. Dokonujemy przeglądów technicznych urządzeń, sprawdzając stan techniczny, poprawność działania oraz czytelność dokumentów. Stosowne uprawnienia upoważniają nas do wykonywania obowiązkowych przeglądów technicznych do każdego sprzętu fiskalnego.

Zapraszamy do współpracy!

O firmie

Firma EF-TAX narodziła się w 2016 roku w Poznaniu, jako spółka oferująca nowoczesny sprzęt fiskalny na rynku. Pierwsza siedziba firmy powstała na ulicy Bosej, gdzie, dzięki Jakubowi i Wiktorowi, zaczęła prężnie się rozwijać, oraz zdobywać zaufanie ze strony poznańskich przedsiębiorców. Rok później, firma zdecydowała się na rozwój swojej działalności przenosząc swoją siedzibę do lokalu przy ulicy Głogowskiej w Poznaniu. W tym samym czasie spółka stworzyła swój drugi oddział na ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy. Po upływie trzech lat, firma cieszy się w obu miastach wysokim zainteresowaniem, a także popytem, ze względu na brak skomplikowanych umów, oraz konkurencyjnych cen swoich produktów.

Tak jak inne firmy, oferujemy sprzedaż, wraz z serwisowaniem sprzętu fiskalnego, jednak w stosunku do innych firm działających w obu miastach, zapewniamy profesjonalną, a także niezawodną obsługę klienta, a także konsultacje, w celu dostosowania usługi do indywidualnych potrzeb konsumenta, proponując najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania. Nasze doświadczenie i wykwalifikowana kadra, pozwoli Państwu odnaleźć się lepiej w sytuacji wyboru idealnego urządzenia dla waszej rozwijającej się firmy. Klienci, z którymi współpracujemy od początku naszej działalności, są zawsze usatysfakcjonowani naszymi usługami.

Firma obsługuje placówki handlowe w zakresie wyposażenia ich w fiskalne systemy sprzedaży, sprzęty komputerowe, urządzenia potrzebne dla nowoczesnego przedsiębiorstwa, a także zajmuje się okresowym przeglądem technicznym wydanych urządzeń.

Oferujemy również ogromny wybór sprzętów fiskalnych takich jak drukarki, kasy, szuflady, terminale a także oprogramowania. W naszym asortymencie posiadamy urządzenia fiskalne ze znanych firm takich jak: