Kasy fiskalne Bydgoszcz Online


Kasy fiskalne Bydgoszcz

Kasy fiskalne w Bydgoszczy wszystkich największych producentów w Polsce, tylko w EF-TAX. Dostępne modele urządzeń fiskalnych dzielą się na te starszego typu – czyli z kasy fiskalne kopią elektroniczną oraz te nowszego typu – kasy fiskalne online. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia posiadają odpowiednie zezwolenia oraz homologację, a my jako serwis kas fiskalnych odpowiednie certyfikaty. Klienci, którzy posiadają od nas kasy w Bydgoszczy, to właściciele mniejszych oraz większych firm z różnych branż. Wyposażamy restauracje, puby, kosmetyczki, warsztaty samochodowe oraz wiele, wiele innych.RS do połączenia się z internetem za pomocą sieci komórkowej.

Tanie kasy fiskalne w Bydgoszczy


Poniższe modele tanich kas online znajdziesz w Bydgoszczy w najlepszych dostępnych cenach. Prezentowane urządzenie to posiadają najlepszy stosunek jakości do ceny. Dzięki różnym parametrom oraz funkcjonalnościom, są najczęściej wybieranymi kasami fiskalnymi online przez przedsiębiorców w Bydgoszczy oraz okolicach. Aby kasy fiskalne online spełniały swoją funkcję, tzn. wysyłały dane o sprzedaży do Centralnego Repozytorium Kas, muszą być podłączone do internetu. Poniższe urządzenia wypełniają ten obowiązek poprzez możliwość podłączenia ich do internetu za pomocą LAN, Wi-Fi oraz GPRS.

Kasy fiskalne online dla bardziej wymagających


Dla bardziej wymagających przedsiębiorców mamy do zaoferowania kasy online dostępne w Bydgoszczy, idealne do średniego bądź dużego punktu handlowo-usługowego. Poniższe modele posiadają dużą bazę towarów, dedykowane funkcjonalności oraz mnogość portów komunikacyjnych z innymi urządzeniami. Z łatwością podłączymy do nich terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych czy wagę elektroniczną.

W cenie kasy otrzymasz u nas


Programowanie urządzenia
Programowanie urządzenia
Szkolenie z obsługi
Szkolenie z obsługi
Fiskalizacja urządzenia
Fiskalizacja urządzenia
Pomoc z dokumentami
Pomoc w US
Darmowe rolki na start
Darmowe rolki na start

Kup kasę w oddziale albo zamów z dostawą


W Bydgoszczy posiadamy oddział swojej firmy w samym centrum miasta, przy ulicy Gdańskiej 46. Odwiedzając nasz punkt skorzystasz z możliwości przetestowania wszystkich sprzedawanych przez nas urządzeń. Jeśli natomiast z jakiś względów nie możesz nas odwiedzić, nasz serwisant przyjedzie do Twojej firmy i dokonamy instalacji urządzenia fiskalnego wprost u Ciebie!

Biuro rachunkowe dla Twojej firmy


Kasa fiskalna i księgowość z jednym miejscu? To możliwe! Nasze biuro rachunkowe w Bydgoszczy jako komplementarna usługa do zakupu kasy fiskalnej. Usługa ta pozwala Tobie skupić się na bieżącym biznesie, a wszystkie rzeczy związane z urządzeniami fiskalnymi oraz podatkami załatwisz u nas w jednym miejscu.

Oddział Bydgoszcz

Ul. Gdańska 46
85-006 Bydgoszcz

tel. 533-861-666
pon. – pt. 9:00 – 17:00

Opinie o nas

5,0 94 opinie

  • Avatar Anna Korsak ★★★★★ 2 tygodnie temu
    Bardzo miła i pomocna obsługa, zakup, serwis i kontakt przebiega sprawnie bez żadnych problemów i niedomówień. Polecam!

  • Avatar Pracownia Zdrowia i Urody Pracownia Zdrowia i Urody ★★★★★ 3 tygodnie temu
    Bardzo pomocna obsługa, bez problemu można zadzwonić i dopytać o wszystko, Panowie szybko starają się rozwiązać problem. Mamy dwie firmy i oboje z chłopakiem korzystamy … czytaj więcej z usług Ef-Tax, dlatego polecamy

  • Avatar Monika Przybyłowicz ★★★★★ 3 tygodnie temu
    Polecam serdecznie pomoc za każdym razem gdy tylko pptrzebuje błyskawicznie profesjonalnie i z klasą:) zadowolona daje oczywiście mocne 5 gwiazdek