Kasy fiskalne Solec Kujawski


Chcesz kupić kasę fiskalną w Solcu Kujawskim? Jeśli szukasz odpowiedniego serwisu kas fiskalnych, w którym to pomogą Ci w wyborze Twojego pierwszego lub kolejnego urządzenia fiskalnego to dobrze trafiłeś. Nasz serwisant dopasuje odpowiedni model pod specyfikę Twojej branży. W swojej ofercie posiadamy kasy fiskalne (te najprostsze oraz te dla bardziej wymagających) oraz drukarki fiskalne, które współpracują z dedykowanym oprogramowaniem. Dla wszystkich sprzedawanych przez nas urządzeń fiskalnych świadczymy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Kasy fiskalne w Solcu Kujawskim

Najtańsze kasy w Solcu Kujawskim


Dla większości właścicieli firm zakup kasy fiskalnej jest obowiązkiem, który chcą spełnić wydając jak najmniej pieniędzy. Poniższe modele spełniają wszelkie wymogi Ministerstwa Finansów w zakresie przepisów dotyczących urządzeń rejestrujących oraz nie nadwrężają za bardzo portfela przedsiębiorców. Cenę zakupu należy pomniejszyć o 700 zł, gdyż to właśnie taki zwrot przysługuje na pierwszą kasę fiskalną w danej firmie. Poniższe zestawienie przedstawia najtańsze kasy online, które są aktualnie w sprzedaży.

Kasy fiskalne online dla bardziej wymagających


Jeśli jednak potrzebujesz bardziej zaawansowanego modelu kasy fiskalnej, które potrafi nie tylko wydrukować paragon, ale też współpracować np. z terminalem płatniczym przy pobieraniu należności albo z czytnikiem kodów kreskowych przy kasowaniu to powinieneś sprawdzić poniższe urządzenia. Przy pomocy niektórych z nich stworzysz stanowisko sprzedażowe rodem z największych hipermarketów. Pamiętaj o tym, że są to urządzenia online, więc muszą się łączyć z siecią internet przy pomocy jednej z dostępnych technologii: LAN,Wi-Fi lub GPRS.

Brak ukrytych oplat


Do ceny zakupionego urządzenia nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat. Wszystkie niezbędne towary lub usługi, które sprzedajesz zaprogramujemy dla Ciebie w cenie urządzenia, wraz ze stawkami VAT oraz danymi Twojej firmy (adresem zarejestrownia firmy, nr NIP, etc.). Otrzymasz również od nas bezpłatne szkolenie z obsługi urządzenia (dla Ciebie oraz Twoich pracowników), a po nim przełączymy kasę w tryb fiskalny i podłączymy ją do serwerów rządowych. Jeśli to Twój pierwszy zakup kasy fiskalnej na daną firmę to pomożemy Ci również w uzyskaniu zwrotu w wysokości 700 zł. Aby móc od razu zacząć sprzedawać na świeżo co zakupionym urządzeniu, otrzymasz od nas gratisowo rolki kasowe na rozpoczęcie działalności.

W cenie kasy otrzymasz u nas


Programowanie urządzenia
Programowanie urządzenia
Szkolenie z obsługi
Szkolenie z obsługi
Fiskalizacja urządzenia
Fiskalizacja urządzenia
Pomoc z dokumentami
Pomoc w US
Darmowe rolki na start
Darmowe rolki na start

Dedykowany opiekun


Nasz serwisant jest po to aby odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania dotyczące zakupu. Jeśli nie wiesz jakie urządzenie kupić aby spełniło Twoje oczekiwania albo po prostu gubisz w przepisach fiskalnych, zadzwoń pod 533-861-666 gdzie otrzymasz pomoc. Pomożemy Ci we wszelkich formalnościach m.in.:
– wybierzemy najkorzystniejszy model urządzenia fiskalnego
zarejestrujemy kasę fiskalną w Urzędzie Skarbowym oraz pomożemy uzyskać zwrot
– i wiele wiele więcej

Wiktor Soszyński
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 533-861-666

Dowieziemy kasę do Twojej firmy!


Oddział naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy – na miejscu obejrzysz oraz przetestujesz wszystkie sprzedawane przez nas modele kas fiskalnych. Jeśli nie masz do nas jak dojechać albo po prostu cenisz sobie wygodę to dowieziemy Twoje zamówienie wprost do Twojej firmy.

Oddział Bydgoszcz


Ul. Gdańska 46
85-006 Bydgoszcz

tel. 732-242-126
pon. – pt. 9:00 – 17:00

Opinie o nas

94 opinie

  • Avatar Pracownia Zdrowia i Urody Pracownia Zdrowia i Urody ★★★★★ 3 tygodnie temu
    Bardzo pomocna obsługa, bez problemu można zadzwonić i dopytać o wszystko, Panowie szybko starają się rozwiązać problem. Mamy dwie firmy i oboje z chłopakiem korzystamy z usług Ef-Tax, dlatego polecamy

94 opinie

  • Avatar Marta Ruszkiewicz ★★★★★ rok temu
    Polecam tą firmę. Bardzo miła, profesjonalna i sprawna obsługa!

94 opinie

  • Avatar Monika Przybyłowicz ★★★★★ 3 tygodnie temu
    Polecam serdecznie pomoc za każdym razem gdy tylko pptrzebuje błyskawicznie profesjonalnie i z klasą:) zadowolona daje oczywiście mocne 5 gwiazdek