Novitus Next Online

2 939,70  brutto 2 390,00  netto

Novitus Next Online to nowoczesna kasa fiskalna połączona z zaawansowanym tabletem opartym o system Android, zamknięta w designerskiej obudowie. Kasa ta dzięki szeregom dostępnych funkcji stanowi aktualnie najbardziej zaawansowane, a przy tym proste w obsłudze, urządzenie fiskalne dostępne na rynku. Dzięki swojemu intuicyjnemu menu, a także możliwości personalizacji wyglądu obsługa tego urządzenia jest dziecinnie prosta. Novitus Next Online archiwizuje paragony nie tylko na karcie SD, ale także w specjalnie do tego zaprojektowanym systemie dostępnym wprost z przeglądarki internetowej.

1 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Novitus Next Online to połączenie kasy fiskalnej i tabletu

Novitus Next Online to pierwsza kasa na polskim rynku połączona z dotykowym tabletem na systemie Android — całość jest zamknięta w pięknej, specjalnie zaprojektowanej obudowie. Obsługa kasy fiskalnej może się odbywać tradycyjnie, za pomocą klawiatury albo nowocześnie, za pomocą dużego, 7-calowego tabletu — każdy znajdzie swój idealny sposób, aby obsłużyć klienta.

Koniec z nudnym wyglądem kasy fiskalnej! Dzięki personalizacji skonfigurujesz wygląd, a także funkcjonalność ekranu sprzedaży pod swoje potrzeby. Next Online daje możliwość indywidualnego przypisania dowolnej funkcji pod wskazany klawisz tabletu, a także pokolorowania go na jeden z pięciu dostępnych kolorów.

NoviCloud — zarządzanie on-line

Kasa Novitus Next Online posiada innowacyjne rozwiązanie w postaci systemu zarządzania sprzedażą oraz stanem magazynowym on-line. Do systemu NoviCloud możemy się zalogować bezpośrednio z przeglądarki internetowej (nie ma konieczności instalowania oprogramowania na komputerze). System ten pozwala na zarządzanie dowolną ilością sklepów w danej firmie z jednego miejsca. Za pomocą kilku kliknięć, możemy przeanalizować sprzedaż, dodać towary, zmienić ich cenę, a także zaplanować harmonogram rabatów danego produktu w czasie. Dla dodatkowego bezpieczeństwa w systemie przechowywane są również kopie paragonów oraz innych dokumentów fiskalnych.

Wytrzymałość kasy Novitus Next Online

Next Online to nie tylko zaawansowana technologia sprzedaży oraz designerski wygląd, ale przede wszystkim wytrzymałe podzespoły. Japoński mechanizm drukujący FUJITSU zapewnia bezawaryjny wydruk do 200 km, a klawiatura typu „cherry” do 500 mln naciśnięć. Dotykowy wyświetlacz, który pokryty jest hartowanym szkłem, zapobiega nadmiernym zarysowaniom tabletu, a całość obudowy jest wodoszczelna. Film z przeprowadzenia ekstremalnych testów tej kasy możesz znaleźć tutaj.

Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi

Kasę możemy podłączyć do internetu przewodowo (poprzez port Ethernet) albo bezprzewodowo (za pomocą opcjonalnej karty sieciowej). Urządzenie to można rozszerzyć o współpracę z czytnikiem kodów kreskowychwagę elektroniczną oraz szufladę kasową. Dzięki podłączeniu terminala płatniczego możemy uzyskać automatyzacje procesu sprzedaży, polegającą na przenoszeniu informacji o kwocie wprost na terminal płatniczy, co przyspiesza obsługę klientów oraz zapobiega ewentualnym pomyłkom.

Dodatkowe funkcjonalności

Funkcjonalności, których nie znajdziemy w innych kasach fiskalnych, a które bardzo ułatwiają pracę to np.:

Drukowanie faktur na podstawie numeru NIP (resztę danych system pobiera z bazy GUS),

Wbudowane skrzynka pocztowa, dzięki której możemy np. wysłać fakturę wprost na adres mailowy klienta

Zdalne połączenie z kasą fiskalną (dzięki wbudowanemu programowi Team Viewer), będzie pomocne aby przeszkolić pracowników na odległość czy uzyskać pomoc od serwisanta bez konieczności jego przyjazdu do punktu.

Dodatkowe informacje

Waga1.8 kg
Wymiary26.2 × 24.2 × 9.6 cm
Baza towarów (PLU)

bez ograniczeń

Długość nazwy (PLU)

40 znaków

Gwarancja

12 miesięcy

Ilość klawiszy

12 fizycznych i 85 na ekranie

Kopia paragonu

elektroniczna

Liczba grup towarowych

bez ograniczeń

Liczba stawek VAT

7

Mechanizm drukujący

FUJITSU

NIP nabywcy na paragonie

TAK

Rodzaj klawiatury

switchowa oraz ekran dotykowy

Szerokość papieru

1 rolka – 57mm x 60m

Temperatura pracy

od 0°C do +40°C

Współpraca z PC

TAK

Współpraca z szufladą

TAK

Złącza komunikacyjne

3 x RS232 + 1x USB + 1x USB host + 1x LAN + 1x HDMI

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Novitus Next Online”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *