Drukarki fiskalne z kopią elektroniczną

Drukarki fiskalne z kopią elektroniczną

Rozbudowane systemy sprzedaży oparte o oprogramowania sprzedażowe, wykorzystują drukarki fiskalne do ewidencjonowania sprzedaży oraz wystawiania paragonów. Drukarki te poza podstawową funkcją drukowania paragonów,potrafią również wystawiać druki niefiskalne czy faktury VAT. Po zmianach przepisów, od maja 2019 r. na rynku pojawiły się nowe urządzenia fiskalne, tzw. drukarki on-line, które spełniają wymogi wymiany danych z Centralnym Repozytorium Kas.

W stosunku do innych urządzeń drukarki fiskalne tego typu, zapisują wszelkie transakcję na kopii elektronicznej w postaci nośnika karty SD. Jest ona niezastąpionym zamiennikiem dla drukarek poprzedniej generacji,które generowały ogromne zapotrzebowanie, a przy tym wykorzystanie papierowych rolek. Dzięki drukarce z kopią elektroniczną, obsługa urządzenia stanie się prostsza, a także oszczędna. Drukarki tego typu mają niski poziompoboru prądu, zapewniając przy tym niesamowitą wygodę działania.

Cena narastająco
Producent
Znaleziono 1 – 5 do 5 produktów Znaleziono 5 produktów Znaleziono 1 produkt Nie znaleziono produktu.
Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
Drukarka fiskalna TM-T801FV o urządzenie fiskalne wysokiej klasy, stworzone przez japońskiego producenta urządzeń elektronicznych EPSON. Półmilionowa baza towarowa pozwala na zaprogramowanie wszystkich produktów oraz usług w naszej firmie. Urządzenie drukuje paragony oraz faktury na papierze o szerokości 57 lub 80 mm. Szybki oraz cichy wydruk umożliwia sprawną obsługę naszych klientów. Drukarka EPSON TM-T801FV współpracuje z najpopularniejszymi programami sprzedażowymi.
Novitus Deon to poręczna, przenośna drukarka fiskalna, która wraz z laptopem tworzy mobilny punkt sprzedaży. Zastosowanie bardzo wytrzymałego akumulatora pozwala na wydrukowanie do 2,5 tysiąca paragonów bez zewnętrznego źródła prądu. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, posiada wszystkie funkcjonalności stacjonarnych drukarek fiskalnych, tak więc z powodzeniem może być używana w punktach handlowo-usługowych o ograniczonej przestrzeni handlowej.

Nowoczesna drukarka fiskalna Novitus Bono E to stacjonarne urządzenie z elektroniczną kopią paragonu umożliwiająca wystawianie faktur VAT. Drukarka ta dedykowana jest do małych i średnich punktów handlowych o średnim natężeniu ruchu. Baza produktowa posiadająca 250 000 pozycji pozwala na zaprogramowanie asortymentu sporego sklepu detalicznego. Niezawodny mechanizm drukujący japońskiej firmy SEIKO wydrukuje do 255 pozycji na jednym paragonie. Całość zamknięta w niewielkiej, kompaktowej obudowie.

Novitus HD E to aktualnie najbardziej zaawansowana drukarka fiskalna na rynku. Baza towarowa sięgająca 1 000 000 PLU pozwoli na obsługę nawet największych sklepów. Niezawodny mechanizm drukujący z obcinaczem CITIZEN drukuje paragony z szybkością nawet do 20cm/s, obsługując rolkę kasową o długości 100 m. Kolorowy wyświetlacz pozwala na łatwą identyfikację towarów przez klienta oraz wyświetlanie grafik reklamowych w postaci grafik oraz filmów. Zastosowanie szeregu złącz komunikacyjnych różnego typu pozwala na łatwe połączenie rozproszonej sieci sprzedaży w jedną całość.

Novitus HD E Apteka to aktualnie najbardziej zaawansowana apteczna drukarka fiskalna na rynku. Baza towarowa sięgająca 1 000 000 PLU pozwoli na obsługę nawet największych aptek czy hurtowni farmaceutycznych. Niezawodny mechanizm drukujący z obcinaczem CITIZEN drukuje paragony z szybkością nawet do 20cm/s, obsługując rolkę kasową o długości 100 m. Kolorowy wyświetlacz pozwala na łatwą identyfikację towarów przez klienta oraz wyświetlanie grafik reklamowych w postaci grafik oraz filmów. Zastosowanie szeregu złącz komunikacyjnych różnego typu pozwala na łatwe połączenie rozproszonej sieci sprzedaży w jedną całość.