Oprogramowanie do sprzedaży

Znajdziesz tutaj rozwiązania do zarządzania sprzedażą oraz magazynem w swoim sklepie. Oprogramowania te charakteryzują się łatwością oraz intuicyjnością obsługi, modułem magazynowym zainstalowanym na tzw. „back-office” (czyli komputerze na zapleczu) oraz łatwością rozbudowy o kolejne sklepy.

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply

Oprogramowanie mikroSubiekt to podstawowy, bardzo prosty system służący do ewidencjonowania sprzedaży. Został stworzony z myślą o pracy w małych firmach-handlowo-usługowych, które to nie wymagają posiadania oprogramowania magazynowego. Intuicyjny interfejs pozwoli na użytkowanie programu przez osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z tego typu oprogramowania.

FIS-POS Bistro to system do obsługi punktów gastronomicznych. Intuicyjna obsługa oraz wielofunkcyjność systemu to cechy rozpoznawcze producenta tego oprogramowania, firmy Flashcom. Program znajdzie zastosowanie w dużych placówkach gastronomicznych jak i małych kawiarenkach czy restauracjach. Graficzny interfejs sprawia, że najłatwiej obsługuje się go za pomocą dotyku, lecz można również za pomocą myszy komputerowej. Skontaktuj się z nami a otrzymasz 30-dniową wersję testową.
Połączony z systemem do obsługi magazynu FIS, program dla gastronomii wymienia dane dotyczące sprzedaży, towarów, produkcji i użytkowników. Może działać w dwóch trybach: samodzielnym – szybka sprzedaż i zintegrowanym – z FIS z obsługą gospodarki magazynowej.