Terminale płatnicze – Poznań, Bydgoszcz

Aby zadbać  o bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz wzrost przychodów w swoim biznesie, warto zaopatrzyć się w terminale płatnicze umożliwiające płacenie kartą. Aktualne dane wskazują, iż ponad 50% transakcji realizowanych jest za pomocą kart płatniczych. Nie akceptując takiej form płatności, faktycznie pozbawiamy się sporej grupy potencjalnych klientów.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne rozwiązania marki Ingenico oraz Verifone. Wszystkie dostępne u nas urządzenia posiadają funkcję płatności zbliżeniowych. Aby realizować swoje zadanie, terminal płatniczy musi być podłączony do internetu. Niektóre z dostępnych modeli posiadają wbudowaną antenę GPRS do łączności bezprzewodowej. Aktualnie terminal płatniczy jest bardzo łatwy i prosty w obsłudze — niczym nie różni się od obsługi telefonu komórkowego.

Terminale płatnicze Poznań, Bydgoszcz
Czytaj więcej

Profesjonalne terminale płatnicze

Dzięki niewielkim wymiarom terminale płatnicze zajmują mało miejsca. Taka cecha jest bardzo ważna np. w małych sklepach czy w sprzedaży mobilnej kasy przenośne. Zastosowanie dostępnych terminali płatniczych możliwe jest w każdej branży, np.: w sklepach, kawiarniach i restauracjach, aptekach, hotelach, stacjach paliw, czy firmach kurierskich.

Firma Ingenico to francuski producent, którego urządzenia cieszą się popularnością na całym świecie, również w naszym kraju. To jeden z liderów rynku obejmującego technologie obsługi transakcji oraz systemy zarządzania płatnościami. Rozwiązania tego producenta pozwalają znacznie usprawnić oraz ułatwić przeprowadzanie transakcji — to powody, dla których zdecydowanie warto postawić na tę markę.

Wzrost sprzedaży dzięki terminalom płatniczym

Im mniej mamy czasu, tym chętniej sięgamy po wygodne rozwiązanie —  jednym z nich jest korzystanie z terminali płatniczych. Jakie są ich główne zalety? Lista jest długa, ale z punktu widzenia przedsiębiorcy warto zwrócić uwagę na fakt, że terminale kart płatniczych Bydgoszcz, dające możliwość akceptowania kart płatniczych, mogą przyczynić się do wzrostu obrotów w danym punkcie. Miejsce akceptujące płatności elektroniczne w obiegowej opinii natychmiast zyskuje miano bardziej przyjaznego dla klienta. Jest to spowodowane tym, że karty płatnicze z roku na rok stają się coraz popularniejsze oraz bardziej dostępne. Rośnie również liczba osób , które cenią sobie transakcje bezgotówkowe jako bezpieczniejsze od tych tradycyjnych. Bardzo często klient, który decyduje się na zakupy w miejscach o porównywalnym asortymencie i cenach, ostatecznie wybierze ten, w którym są akceptowane karty płatnicze.

Poza wcześniej omawianym bezpieczeństwem korzystanie z kart płatniczych to również oszczędności czasu, gdyż klient nie musi udać się po gotówkę do stosownego punktu. Terminal płatniczy to także narzędzie sprzedaży doładowań telefonicznych w systemie pre-paid. Zamiast dawniej stosowanej „karty-zdrapki” klient otrzymuje teraz wygodny wydruk z terminala z numerem doładowania.

Zabezpieczenia terminali płatniczych

Terminale kart płatniczych Poznań nie różnią się swoimi zabezpieczeniami od innych. Wszystkie spełniają szczegółowe standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych. Zabezpieczenia tych transakcji niewiele różnią się także od wykonywanych w bankach. Terminale płatnicze akceptują płatności wszystkimi typami kart, także zbliżeniowymi. Przyjmują płatności również za pomocą telefonu komórkowego. W przypadku opcji doładowania telefonu sprzedawca nie musi zabezpieczać środków pieniężnych na zakup kart u różnych operatorów, nie musi także obawiać się ich ewentualnej kradzieży. W większości przypadków akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymaga od klienta numeru PIN. Zanim nastąpi autoryzacja transakcji, w błyskawicznym tempie sprawdzane są różne dane jak numer karty, jej ważność, istnienie konta klienta, dostępność środków na koncie oraz zastrzeżenie karty. Producenci urządzeń płatniczych wiedzą, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego specjalna budowa PIN Padu zapewnia ochronę informacji, zabezpieczając przed odczytem PIN-u.

Współpraca terminali z systemami POS

Terminale płatnicze Bydgoszcz są nowoczesne i zintegrowane z urządzeniami fiskalnymi lub oprogramowaniem sprzedażowym. Dzięki takiej funkcjonalności eliminują możliwość występowania pomyłek podczas dokonywaniu transakcji nawet w momencie dużego natężenia ruchu. Samo urządzenie jest wydajne, niezawodne i bardzo wytrzymałe, ponieważ jego konstrukcja gwarantuje odporność na milion naciśnięć klawiszy. Są plany, aby terminal płatniczy zaczął również odgrywać rolę bankomatu, ponieważ organizacje płatnicze takie, jak VISA oraz Mastercard chcą wprowadzić usługę określaną jako cashback. Usługa umożliwi wypłacanie gotówki bezpośrednio w punkcie handlowym lub usługowym, ale warunkiem jej dokonania jest wcześniejszy zakup i zapłata za niego kartą płatniczą.

Cena narastająco
Zastosowanie
Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
Ingenico IPP320 to stacjonarny terminal płatniczy akceptujące wszystkie karty płatnicze dostępny na rynku. Dzięki współpracy z kasami Novitus oraz Elzab, możliwe jest zautomatyzowanie procesu sprzedaży, aby uniknąć pomyłek przy wprowadzaniu kwoty na terminal.
Ingenico ICT220 to terminal płatniczy dedykowany do stacjonarnego akceptowania transakcji elektronicznych. Małe wymiary sprawiają, że zmieści się on na każdym stanowisku sprzedażowym. Akceptuje płatności zbliżeniowe, za pomocą CHIPu oraz płatności BLIK.
Przenośny terminal płatniczy PAX A920  to urządzenie wyposażone w dotykowy, 5-calowy ekran oraz system Android. Poza standardową funkcją, tj. przyjmowanie płatności elektronicznych na urządzeniu można zainstalować dodatkowe aplikacje, np. sprzedaż doładowań telefonicznych czy zarządzanie przesyłkami kurierskimi. Akumulator o pojemności 5250 mAh pozwala na użytkowanie tego terminala bez podłączenia do źródła zasilania nawet przez cały dzień. Nowoczesny design sprawia, że z urządzenia korzysta się z czystą przyjemnością.
Ingenico ICT220 + PinPad to terminal płatniczy dedykowany do stacjonarnego akceptowania transakcji elektronicznych. Posiada dedykowany PinPad dla klienta, na którym autoryzowana jest transakcja. Małe wymiary sprawiają, że zmieści się on na każdym stanowisku sprzedażowym. Akceptuje płatności zbliżeniowe, za pomocą CHIPu oraz płatności BLIK.
Verifone Vx675 to przenośny terminal płatniczy akceptujący dostępne na rynku karty płatnicze. Realizuje również płatności zbliżeniowe oraz BLIK. Dzięki niewielkim rozmiarom, pojemnemu akumulatorowi oraz łączności GPRS  idealnie sprawuje się jako urządzenie mobilne.

Ingenico IWL250 to bezprzewodowy terminal płatniczy, który obsługuje wszystkie dostępne karty płatnicze na rynku oraz transakcje BLIK. Urządzenie to akceptuje karty z paskiem magnetycznymchipowe oraz umożliwia płatności zbliżeniowe. Istnieje również możliwość sprzedaży doładowań kart pre-paid do telefonów komórkowych.

Ingenico Move 2500 to bezprzewodowy terminal płatniczy, który obsługuje wszystkie dostępne karty płatnicze na rynku oraz transakcje BLIK. Urządzenie to akceptuje karty z paskiem magnetycznymchipowe oraz umożliwia płatności zbliżeniowe. Istnieje również możliwość sprzedaży doładowań kart pre-paid do telefonów komórkowych.