Terminal płatniczy Ingenico ICT220 + PinPad

39,36  brutto 32,00  netto

Ingenico ICT220 + PinPad to terminal płatniczy dedykowany do stacjonarnego akceptowania transakcji elektronicznych. Posiada dedykowany PinPad dla klienta, na którym autoryzowana jest transakcja. Małe wymiary sprawiają, że zmieści się on na każdym stanowisku sprzedażowym. Akceptuje płatności zbliżeniowe, za pomocą CHIPu oraz płatności BLIK.

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: 94 Kategoria:
Opis

Stacjonarny terminal płatniczy Ingenico ICT220 + PinPad

Ingenico ICT220 to mały, stacjonarny terminal płatniczy akceptujący karty płatnicze oraz płatności BLIK. Jego niewielkie rozmiary sprawiają, że zmieści się na każdym stanowisku sprzedażowym. Urządzenie to aby funkcjonowało musi być na stałe podłączone do internetu (kablem Ethernetowym) oraz do zasilania. Specjalny mechanizm drukujący typu „wrzuć i pracuj” zapewnia wygodę wymiany odpowiednich rolek termicznych.

Wiele metod autoryzacji

ICT220 + PinPad jak każdy nowoczesny terminal płatniczy dostępny na rynku posiada trzy metody uwierzytelniania transakcji. Wszystkie płatności możemy autoryzować za pomocą chipa, wsuwając kartę z przodu terminala. Drugą metodą jest czytnik paska magnetycznego, który znajduje się z boku urządzenia. Aby aktywować pasek magnetyczny wystarczy przesunąć kartą wzdłuż szczeliny. Z kolei trzecią metodą, najbardziej popularną ostatnio jest możliwość płatności zbliżeniowej. Metoda ta nie wymaga podania kodu PIN, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich, gdy transakcja nie przekracza 100 PLN.

Warianty umowy dla ICT220 + PinPad

Jedyny sposób uzyskania terminala płatniczego Ingenico ICT220 to jego wynajem. Standardowa umowa zawierana jest na 2 lata, natomiast przygotujemy dla Ciebie również inne rozwiązanie. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy odpowiedni wariant dla Ciebie.

Umowa zawiera:

Miesięczny koszt wynajęcia urządzenia *
Prowizję od każdej sprzedaży **

Polska Bezgotówkowa

Od lutego 2018 r. weszła w życie fundacja powołana między innymi przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Związek Banków Polskich, która refunduje koszty wynajmu terminala oraz prowizji przez 12 miesięcy! W praktyce oznacza to całkowicie darmowy terminal przez okres jednego roku. Więcej o programie przeczytasz na oficjalnej stronie fundacji polskabezgotowkowa.pl, a także na naszym blogu.

* Podana cena to miesięczny koszt brutto wynajmu urządzenia przy umowie na 2 lata.

** Prowizja od każdej sprzedaży jest uzależniona od branży, w której funkcjonuje dana firma. Prosimy o kontakt (np. poprzez telefon widoczny na dole po prawej stronie), aby dowiedzieć się, ile wynosi prowizja w przypadku Twojej branży.

Informacje dodatkowe

Producent

Zastosowanie

Stacjonarne

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Terminal płatniczy Ingenico ICT220 + PinPad”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *