Przewodowe czytniki kodów kreskowych

Skanery przewodowe to rozwiązanie często spotykane w punktach sprzedaży stacjonarnej w których mobilność nie jest priorytetem. Konkurencyjna cena i intuicyjność obsługi to cechy, dzięki którym wielu przedsiębiorców decyduje się na takie właśnie rozwiązanie.

Przewodowe czytniki kodów kreskowych
Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
SC-313 to przewodowy skaner kodów kreskowych, który usprawni pracę w każdej firmie. Wyzwalacz odczytu pracuje w dwóch trybach - ręcznym oraz automatycznym. Wybór między trybami odczytu pozwoli Ci dostosować skaner do potrzeb swojej firmy i sprawi, że praca będzie o wiele wygodniejsza.
Czytnik kodów kreskowych HD42A posiada konstrukcję która pozwala na wytrzymywanie wielokrotnych upadków na powierzchnię betonow  nawet z 1.5 m wysokości. Stworzony do pracy 24 godziny na dobę. Wspiera wiele interfejsów: RS232, USB, KBW dzięki czemu nadaje się do wielu zastosowań. Umożliwia skanowanie selektywne oraz ciągłe. Urządzenie czyta kody odwrócone. Posiada autoindukcję, czytnik uruchamia wiązkę laserową automatycznie po zbliżeniu towaru.
QuickScan Lite QW2100 to przewodowy czytnik kodów kreskowych (w tym pomniejszonych kodów GS1 DataBar). Swoje zastosowanie znajdzie w magazynach, sklepach, aptekach a także w kancelariach oraz biurach. Lekka waga oraz dopasowany kształt zapewnią ergonomiczną pracę, nawet dla osób o małych dłoniach. Solidna konstrukcja oraz duża wytrzymałość potwierdzona certyfikatem szczelności IP42 oraz gwarantowana odporność na upadek z wysokości do 1.5 m.
Automatyczny skaner kodów kreskowych HD29A wyróżnia bardzo szybka praca skanowania - 200 razy w ciągu sekundy, wysoka jakość wykonania, urządzenie poprzez swoją konstrukcję doskonale sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pracy. HD29A posiada bardzo wysokiej jakości, nowoczesny i profesjonalny silnik skanujący umożliwiający odczyt nawet najtrudniejszych, rozmazanych lub zagiętych kodów.
Przewodowy czytnik kodów kreskowych LS2208 RS to popularne urządzenie wśród właścicieli magazynów, hurtowni, sklepów detalicznych czy biur. Urządzenie to posiada złącze RS-232, za pomocą którego podłączymy ten model skanera do większości urządzeń zewnętrznych (laptop, komputer stacjonarny, terminal komputerowy). Programowanie tego skanera odbywa się za pomocą zeskanowania odpowiedniego trybu wprost z instrukcji obsługi.