Kasy fiskalne do TAXI

Usługa transportu miejskiego tak samo jak w każdej innej działalności, do prawidłowej oraz legalnej pracy, wymaga uchwałowo przyjętych wersji kas fiskalnych, dostosowanych pod daną TAXI. Usługi taksówkarskie zaliczają się do najbardziej specyficznych w której świadczona usługa odbywa się w sposób mobilny, w pojeździe. Kasy fiskalne Farex dla TAXI – nasze nowe produkty w ofercie. Włączamy do swojej oferty handlowej dwa nowe produkty: kasa Perła T współpracująca z taksometrem HALE MICROTAX-06 (MCT-06)

Kasa fiskalna Farex Perła T to innowacyjny produkt – użytkownik posiadający kasę może stosować ją samodzielnie. Kierowca świadczący teraz usługi przewozu osób przy użyciu aplikacji (cena umowna, ustalana przed kursem) będzie mógł w przyszłości – gdy pojawi się taka potrzeba – dokupić i zainstalować w samochodzie taksometr HALE.

Nasze serwisy w Poznaniu i Bydgoszczy zajmują się wszelkimi formalnościami i serwisem. Sprzedażą oraz instalacją, legalizacją taksometrów, szkoleniem z obsługi oraz całą dokumentacją do Urzędu Skarbowego.

Z powodu zmian w przepisach dot. kas fiskalnych, informujemy Państwa, iż działając zgodnie z Polskim prawem, sprzedaż, oraz ufiskalnienie naszych sprzętów następuje wyłącznie przy urządzeniach posiadających ważną homologację!

Według nowego projektu uchwały, podatnik zobowiązany jest do wykonania obowiązkowego przeglądu technicznego kasy. Nie dostosowanie się do obowiązków nałożonych w dzienniku ustaw poz 816 z dnia 30.04.2019 Ministerstwa Finansów, grozi karą pieniężną w wysokości 500 zł.


Filters Sort

Taksometr HALE MICROTAX-06 (MCT-06) dzięki czterem podświetlanym przyciskom umieszczonym po stronie kierowcy jest bardzo wygodnym w obsłudze urządzeniem. Posiada znakomity wyświetlacz LED (regulacja jasności, widoczność do 5 m w dzień i w nocy). Kompaktowy rozmiar - 159 x 55 x 19 mm oraz zintegrowany kalendarz, automatyczna zmiana taryf - w połączeniu z kasą fiskalną Farex Perła T tworzy w 2020 roku idealny zestaw do pracy w taksówce.

Farex Perła T to specjalizowana kasa fiskalna dla taxi z dotykową klawiaturą (ergonomiczna klawiatura - duże klawisze, intuicyjne wprowadzanie wartości). Jest to pierwsza w Polsce samodzielna kasa TAXI z kopią elektroniczną paragonu. Dzięki wyprofilowanej i niewielkiej obudowie mamy możliwość przechowywania jej nawet w podłokietniku. Kasa fiskalna Farex w połączeniu z taksometrem HALE MICROTAX-06 (MCT-06) tworzy idealne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych oraz biznesowych - dla TAXI i przewozu osób.

Zestaw kasy fiskalnej Farex Perła T oraz taksometru HALE MICROTAX-06 (MCT-06) w cenie 2098 zł netto. Firmy specjalizujące się w wynajmie samochodów pod przewóz osób będą mogły w pełni efektywnie zarządzać czasem najmu pojazdu. Jedno auto nie musi być przypisane do jednego kierowcy, jak w przypadku rozwiązań zintegrowanych. Wystarczy, że każdy z kierowców korzystających z pojazdu podłączy do zainstalowanego w aucie taksometru HALE swoją Perłę T.