Kasy fiskalne do TAXI

Kasy fiskalne TAXI

Usługa transportu miejskiego tak samo jak w każdej innej działalności, do prawidłowej oraz legalnej pracy, wymaga uchwałowo przyjętych wersji kas fiskalnych, dostosowanych pod daną TAXI. Usługi taksówkarskie zaliczają się do najbardziej specyficznych w której świadczona usługa odbywa się w sposób mobilny, w pojeździe. Kasy fiskalne Farex dla TAXI – nasze nowe produkty w ofercie. Włączamy do swojej oferty handlowej dwa nowe produkty: kasa Perła T współpracująca z taksometrem HALE MICROTAX-06 (MCT-06). Kasa fiskalna Farex Perła T to innowacyjny produkt – użytkownik posiadający kasę może stosować ją samodzielnie. Kierowca świadczący teraz usługi przewozu osób przy użyciu aplikacji (cena umowna, ustalana przed kursem) będzie mógł w przyszłości – gdy pojawi się taka potrzeba – dokupić i zainstalować w samochodzie taksometr HALE.

Nasze serwisy w Poznaniu i Bydgoszczy zajmują się wszelkimi formalnościami i serwisem. Sprzedażą oraz instalacją, legalizacją taksometrów, szkoleniem z obsługi oraz całą dokumentacją do Urzędu Skarbowego. Według nowegoprojektu uchwały, podatnik zobowiązany jest do wykonania obowiązkowego przeglądu technicznego kasy. Nie dostosowanie się do obowiązków nałożonych w dzienniku ustaw poz 816 z dnia 30.04.2019 Ministerstwa Finansów

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply

Taksometr HALE MICROTAX-06 (MCT-06) dzięki czterem podświetlanym przyciskom umieszczonym po stronie kierowcy jest bardzo wygodnym w obsłudze urządzeniem. Posiada znakomity wyświetlacz LED (regulacja jasności, widoczność do 5 m w dzień i w nocy). Kompaktowy rozmiar - 159 x 55 x 19 mm oraz zintegrowany kalendarz, automatyczna zmiana taryf - w połączeniu z kasą fiskalną Farex Perła T tworzy w 2020 roku idealny zestaw do pracy w taksówce.

Farex Perła T to specjalizowana kasa fiskalna dla taxi z dotykową klawiaturą (ergonomiczna klawiatura - duże klawisze, intuicyjne wprowadzanie wartości). Jest to pierwsza w Polsce samodzielna kasa TAXI z kopią elektroniczną paragonu. Dzięki wyprofilowanej i niewielkiej obudowie mamy możliwość przechowywania jej nawet w podłokietniku. Kasa fiskalna Farex w połączeniu z taksometrem HALE MICROTAX-06 (MCT-06) tworzy idealne rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych oraz biznesowych - dla TAXI i przewozu osób.

Zestaw kasy fiskalnej Farex Perła T oraz taksometru HALE MICROTAX-06 (MCT-06) w cenie 2098 zł netto. Firmy specjalizujące się w wynajmie samochodów pod przewóz osób będą mogły w pełni efektywnie zarządzać czasem najmu pojazdu. Jedno auto nie musi być przypisane do jednego kierowcy, jak w przypadku rozwiązań zintegrowanych. Wystarczy, że każdy z kierowców korzystających z pojazdu podłączy do zainstalowanego w aucie taksometru HALE swoją Perłę T.