Oprogramowanie do sprzedaży oraz magazynu

Znajdziesz tutaj rozwiązania do zarządzania sprzedażą oraz magazynem w swoim sklepie. Oprogramowania te charakteryzują się łatwością oraz intuicyjnością obsługi, modułem magazynowym zainstalowanym na tzw. „back-office” (czyli komputerze na zapleczu) oraz łatwością rozbudowy o kolejne sklepy.

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
NoviCloud to elektroniczny system zarządzania sprzedażą stworzony przez firmę Novitus i dedykowany do kasy fiskalnej Novitus Next. Jest to usługa "chmurowa" tzn. dostępna z każdego miejsca na świecie, po zalogowaniu się do systemu poprzez przeglądarkę internetową. Zapewnia to prostotę oraz elastyczność w prowadzeniu biznesu. System zapewnia bardzo łatwą rozbudowę o kolejne urządzenia, bez górnego limitu urządzeń pracujących w systemie. NoviCloud w okrojonej wersji dostępny jest dla wszystkich użytkowników kas fiskalnych Novitus Next.
FIS System Handlowo-Magazynowy to narzędzie, którego głównym zadaniem jest zarządzanie sprzedażą oraz magazynem w sklepach detalicznych, punktach gastronomicznych oraz firmach handlowo-usługowych. Proste oraz funkcjonalne narzędzie ewidencjonuje dokumenty zakupu, kontroluje stany magazynowe oraz pomaga estymować przyszłe zamówienia. Program ten może pracować samodzielnie albo przy współpracy z innymi programami z serii FIS.
System sprzedażowy iXpos jest nowoczesnym rozwiązaniem sprzedażowo-magazynowym dedykowanym do sklepów detalicznych. Oprogramowanie to składa się z dwóch, bazowych elementów - modułu sprzedażowego (POS) oraz modułu administracyjnego (back-office).