Wagi proste

Wagi proste posiadają najbardziej podstawową funkcjonalność z wszystkich urządzeń ważących dostępnych na rynku. Po podłączeniu do źródła zasilania oraz położeniu towaru na szalce waga ta wskazuje odpowiednią wartość na obydwu wyświetlaczach (wagi posiadają wyświetlacz dla operatora oraz dla klienta). Niektóre dostępne modele można wyposażyć w odpowiednie złącze komunikacyjne z urządzeniem fiskalnym. Takie połączenie pozwoli nam na automatyczne przenoszenie informacji o wadze towaru wprost do kasy fiskalnej, zamiast jego ręcznego wprowadzania. Taka funkcjonalność znacznie przyspiesza pracę kasjera, a także zapobiega pomyłkom przy sprzedaży.

Wagi proste
Wszystkie wagi elektroniczne w naszej sprzedaży mają funkcję tarowania. Funkcja ta pozwala na odjęcie masy opakowania od masy całkowitej ważonego towaru. Na przykład jeśli prowadzimy bistro, w którym sprzedajemy posiłki na wagę, to aby zważyć sam posiłek, a nie cały talerz musimy wpierw taką wagę wytarować.
Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
T-SCALE T28 to mała waga elektroniczna przeznaczona do użytkowania w mniejszych punktach handlowych oraz w gastronomii. Waga ta wyposażona jest w dwa niezależne wyświetlacze LCD, które są dodatkowo podświetlane.  Szalka o rozmiarach 190mm x 230 mm oraz wbudowany akumulator pozwalają łatwe przenoszenie tej wagi, dzięki temu doskonale sprawdza się przy sprzedaży mobilnej, np. przy handlu obwoźnym.
DIBAL PS-50 to mała, prosta waga elektroniczna dedykowana do pracy w małych placówkach handlowo-usługowych oraz gastronomii. Zastosowanie mocnego akumulatora pozwala na pracę bez zewnętrznego źródła zasilania nawet do 120 h. Wykorzystanie portu RS-232 dostępnego w tym urządzeniu umożliwia podłączenie wagi DIBAL do kasy lub drukarki fiskalnej automatyzując w ten sposób sprzedaż.
PRIS EW-200 RS to mała, prosta waga elektroniczna dedykowana do punktów handlowo-usługowych. Dzięki swoim małym rozmiarom oraz niewielkiej wadze zmieści się na każdym stanowisku sprzedażowym, wspomagając pracę kasjera. Zastosowanie dodatkowego źródła prądu w postaci akumulatora sprawia, że to urządzenie ważące może być wykorzystywane w pracy mobilnej z dala od źródeł zasilania. Model ten może pracować samodzielnie ważąc towary oraz wyświetlając pomiar na ekranie LCD lub współpracować z urządzeniem fiskalnym jako większy system sprzedażowy.