Drukarki niefiskalne

Drukarki niefiskalne to wszystkie urządzenia drukujące, które nie posiadają chronionej pamięci fiskalnej. W przeciwieństwie do tych urządzeń, drukarki fiskalne oraz kasy fiskalne wyposażone są w specjalne podzespoły oraz zabezpieczenia wymagane przez Ministerstwo Finansów oraz Główny Urząd Miar.

Rodzaje drukarek niefiskalnych

Drukarki paragonowe

Drukarki paragonowe

Przyspieszają organizację pracy w firmie. Są pomocne w gastronomii jako drukarka zamówień dla kucharza, czy w aptece do drukowania potwierdzeń. Sprawdzają się wszędzie tam gdzie potrzebny jest szybki wydruk informacji.

Drukarki etykiet

Drukaki etykiet

Urządzenia te drukują etykiety, kody kreskowe, metki cenowe a także wszelkie informacje w postaci samoprzylepnej naklejki. Ze względu na sposób wydruku wyróżniamy drukarki termiczne albo termotransferowe.

Czytaj więcej

Oferta drukarek niefiskalnych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drukarki, które pomagają w prowadzeniu punktu handlowo-usługowego, magazynu oraz biura. Rozwijające się przedsiębiorstwa szybko stają przed problemem efektywnego zarządzania informacjami. Drukarki etykiet pozwalają zmaksymalizować efektywność pracy firmy poprzez synchronizację pracy i przepływu informacji. Drukarki paragonowe (bonowe) z kolei zostały stworzone z myślą o koordynacji pracy przy realizacji zamówienia. Ten typ drukarki z powodzeniem używany jest w gastronomii, drukując zamówione produkty do wykonania na bar oraz na kuchnię.

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
Drukarka FK-POS58-DC to drukarka niefiskalna pracująca na rolkach termicznych o szerokości 57mm. Niezawodny mechanizm drukujący, który gwarantuje niezakłóconą pracę przez cały okres użytkowania urządzenia, a do tego posiada łatwy mechanizm wymiany papieru  "wrzuć i pracuj". Urządzenie posiada wbudowany głośnik, który sygnalizuje wydruk nowego paragonu. Maksymalna szybkość druku urządzenia to 250 mm/s. W standardzie znajdziemy złącza LAN, USB typu "B" oraz RS-232.
FUKUN FK-POS80-BS to mała, kompaktowa drukarka paragonowa, która została stworzona do drukowania bonów na kuchni. Podłączymy ją za pomocą USB, Ethernet albo RS-232 do większości programów gastronomicznych dostępnych na rynku, np.:  FIS-POS Bistro, Storyous, Gastro, Soga, Small Bistro, S4H, Foodsoft. Praktycznie niezniszczalny, bardzo szybki mechanizm drukujący wraz z automatycznym obcinaczem papieru zapewnia komfortowe użytkowanie przez obsługę. Dodatkowym atutem jest możliwość włączenia sygnału dźwiękowego przy wydruku bonu.

Termiczna drukarka paragonowa NPOS Thermal C-300 to nowoczesna oraz wszechstronna drukarka niefiskalna. Swoje zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego wydruku różnego typu dokumentów. Dzięki zastosowaniu dodatkowej pokrywy zabezpieczającej mechanizm wydruku idealnie sprawdzi się w gastronomii drukując zamówienia na kuchnię oraz na bar. Bardzo szybki wydruk (sięgający do 300 mm/s) pozwala na wydrukowanie standardowego dokumentu w mniej niż 0,5 s.

VLINE 80-2 to uniwersalna drukarka paragonowa z automatycznym ucinaczem papieru. Idealnie sprawdzi się w punktach sprzedaży oraz jako drukarka bonowa do punktów gastronomicznych. Potrafi drukować tekst, grafikę oraz kody kreskowe (w tym kody QR), tym samym może być wykorzystywana do drukowania biletów, paragonów, zamówień a także faktur. 3 złącza komunikacyjne (USB, RS232, LAN) sprawiają, iż podłączymy ją do każdego urządzenia zewnętrznego.
SAM4s Ellix 30 to drukarka niefiskalna, która została skonstruowana z myślą o pracy w gastronomii. Wyposażona w głośnik, sygnalizuje wydrukowanie nowego bonu charakterystycznym dźwiękiem. Drukarka ta umożliwia wydruk z prędkością do 18 cm/s, a wbudowany obcinacz papieru ułatwia odrywanie kolejnych zamówień. Wyposażona w trzy porty komunikacyjne: USB, RS-232 oraz LAN umożliwia podłączenie do każdego urządzenia zewnętrznego.
Drukarka paragonowa FK-POS80-BF to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o pracy w gastronomii. Małe wymiary oraz możliwość przywieszenia w dosłownie każdym miejscu sprawiają, że nawet w najmniejszej placówce znajdziemy miejsce aby ją zainstalować. Niezawodny mechanizm drukujący oraz łatwy system wymiany papieru. Możliwość podłączenia na kilka sposobów: Wi-Fi, LAN, USB typu "B" oraz RS-232. Sygnał wydruku oraz sygnał świetlny informujący o wydruku nowego zamówienia.
Drukarka TSC DA210 to niewielkie, biurowe urządzenie do drukowania etykiet oraz innych wydruków na samoprzylepnych naklejkach. Urządzenie to drukuje metodą termiczną, wypalając laserem odpowiednie informacje oraz obrazki na termoczułej stronie etykiet. Maksymalna szerokość etykiety to 114 mm, natomiast maksymalna długość 2794 mm. Drukarka potrafi pracować z szybkością przekraczającą 15 cm wydruku na sekundę.

TSC TE200 to kompaktowa drukarka termotransferowa, która dzięki wytrzymałej obudowie ABS chroni środek drukarki przed upadkiem z wysokości. Zastosowanie technologii Energy Star 2.0 pozwala na oszczędzanie energii. Rolkę etykiet długości do 300 m, zmienimy w kilka sekund. Urządzenie to pozwala na wydruk z rozdzielczością 203 dpi oraz z prędkością do 152 mm/s na etykietach o maksymalnej szerokości 108 mm. Zastosowanie druku termotransferowego pozwala na uzyskanie kolorowych wydruków.