FUKUN FK-POS80-BF

984,00  brutto 800,00  netto

Drukarka paragonowa FK-POS80-BF to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o pracy w gastronomii. Małe wymiary oraz możliwość przywieszenia w dosłownie każdym miejscu sprawiają, że nawet w najmniejszej placówce znajdziemy miejsce aby ją zainstalować. Niezawodny mechanizm drukujący oraz łatwy system wymiany papieru. Możliwość podłączenia na kilka sposobów: Wi-Fi, LAN, USB typu „B” oraz RS-232. Sygnał wydruku oraz sygnał świetlny informujący o wydruku nowego zamówienia.

Opis

Bezprzewodowa drukarka bonowa

Drukarka bonowa FK-POS80-BF

Drukarka bonowa FK-POS8-BF od firmy FUKUN to małe urządzenie drukujące metodą termiczną. Wymiary 19.5cm x 14.5cm x 14.5 cm pozwalają na zamontowanie jej nawet na małym stanowisku pracy, ewentualnie istnieje możliwość powieszenia drukarki za pomocą wspornika. Wykorzystywana jest szeroko w branży gastronomicznej do drukowania bonów kuchennych/barowych, które to przyspieszają współpracę pracowników. Drukarkę FUKUN można podłączyć bezprzewodowo do urządzenia zarządzającego (komputera, tabletu, etc.) za pomocą sieci Wi-Fi, oszczędzając w ten sposób sobie kłopotliwe podłączenie po LAN.

Sygnalizacja wydruku FUKUN FK-POS80-BF

Bardzo przydatna funkcją tej drukarki jest informowanie sygnałem dźwiękowym oraz świetlnym o tym, że właśnie wydrukowała zamówienie. Jest to niezastąpione w gastronomii na kuchni, gdy natłok wydawanych dań jest duży, wtedy też błyskająca lampa i głośny „bip” nie pozwoli na przeoczenie zamówienia klienta. Lampki na urządzeniu będą się świecić cyklicznie dopóki bon nie zostanie wyjęty. Alerty te opcjonalnie można wyłączyć za pomocą programu serwisowego, w sytuacji w której nie są potrzebne.

Sygnał wydruku FK-POS80-BF

Dodatkowe złącza komunikacyjne

Dodatowe złącza komunikacyjne

Drukarka paragonowa posiada złącze LAN, USB typu B oraz RS-232 oraz wspomniane wcześniej Wi-Fi. Aby zapewnić ciągłość działania, dobrym pomysłem będzie podłączenie urządzenia dwoma metodami. W przypadku awarii np. sieci Wi-Fi szybko możemy przekonfigurować urządzenie na pracę za pomocą kabla USB czy LAN. Istnieją również tańsze modele drukarek termicznych, np. FUKUN FK-POS80-BS albo FUKUN FK-POS58-DC.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 19,5 × 14,5 × 14,5 cm
Szybkość wydruku

250 mm/s

Obcinacz papieru

TAK

Złącza komunikacyjne

Wi-Fi, 1x RS232 + 1x USB + 1x LAN

Rodzielczość

200 dpi

Temperatura pracy

od -10 °C do 40 °C

Producent

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „FUKUN FK-POS80-BF”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *