Drukarki paragonowe

Przy realizacji zamówienia dla klienta przepływ informacji pomiędzy pracownikami, a nierzadko pomiędzy odpowiednimi działami, stanowi klucz do sukcesu. Zastosowanie drukarek paragonowych przyspiesza realizację danej usługi bądź produktu. Przykładem jest tutaj gastronomia, gdzie kelner odbiera zamówienie od klienta a następnie wprowadza je do systemu. Zsynchronizowana drukarka bonowa znajdująca się na kuchni drukuje dla kucharza odpowiednio zaprogramowany kwit, dzięki czemu wie on co ma przygotować. Taka funkcjonalność systemu pozwala na przyspieszenie całego procesu, a także wyeliminowanie pomyłek. Drukarki paragonowe mogą się przydać również przy drukowaniu potwierdzeń do leków na zamówienie w aptekach czy potwierdzeń transakcji w kantorach.

Drukarki paragonowe

Drukarki bonowe posiadają mechanizm druku termicznego, stąd też nie używają standardowego tuszu do drukowania. Ma to ogromne znaczenie w eksploatacji urządzenia, zmniejszając koszty jego użytkowania. Wszystkie te urządzenia wykorzystują do swojej pracy papier termiczny o różnej szerokości.

Filtry Sortuj wyniki
Resetuj Apply
Drukarka FK-POS58-DC to drukarka niefiskalna pracująca na rolkach termicznych o szerokości 57mm. Niezawodny mechanizm drukujący, który gwarantuje niezakłóconą pracę przez cały okres użytkowania urządzenia, a do tego posiada łatwy mechanizm wymiany papieru  "wrzuć i pracuj". Urządzenie posiada wbudowany głośnik, który sygnalizuje wydruk nowego paragonu. Maksymalna szybkość druku urządzenia to 250 mm/s. W standardzie znajdziemy złącza LAN, USB typu "B" oraz RS-232.
FUKUN FK-POS80-BS to mała, kompaktowa drukarka paragonowa, która została stworzona do drukowania bonów na kuchni. Podłączymy ją za pomocą USB, Ethernet albo RS-232 do większości programów gastronomicznych dostępnych na rynku, np.:  FIS-POS Bistro, Storyous, Gastro, Soga, Small Bistro, S4H, Foodsoft. Praktycznie niezniszczalny, bardzo szybki mechanizm drukujący wraz z automatycznym obcinaczem papieru zapewnia komfortowe użytkowanie przez obsługę. Dodatkowym atutem jest możliwość włączenia sygnału dźwiękowego przy wydruku bonu.

Termiczna drukarka paragonowa NPOS Thermal C-300 to nowoczesna oraz wszechstronna drukarka niefiskalna. Swoje zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego wydruku różnego typu dokumentów. Dzięki zastosowaniu dodatkowej pokrywy zabezpieczającej mechanizm wydruku idealnie sprawdzi się w gastronomii drukując zamówienia na kuchnię oraz na bar. Bardzo szybki wydruk (sięgający do 300 mm/s) pozwala na wydrukowanie standardowego dokumentu w mniej niż 0,5 s.

VLINE 80-2 to uniwersalna drukarka paragonowa z automatycznym ucinaczem papieru. Idealnie sprawdzi się w punktach sprzedaży oraz jako drukarka bonowa do punktów gastronomicznych. Potrafi drukować tekst, grafikę oraz kody kreskowe (w tym kody QR), tym samym może być wykorzystywana do drukowania biletów, paragonów, zamówień a także faktur. 3 złącza komunikacyjne (USB, RS232, LAN) sprawiają, iż podłączymy ją do każdego urządzenia zewnętrznego.
SAM4s Ellix 30 to drukarka niefiskalna, która została skonstruowana z myślą o pracy w gastronomii. Wyposażona w głośnik, sygnalizuje wydrukowanie nowego bonu charakterystycznym dźwiękiem. Drukarka ta umożliwia wydruk z prędkością do 18 cm/s, a wbudowany obcinacz papieru ułatwia odrywanie kolejnych zamówień. Wyposażona w trzy porty komunikacyjne: USB, RS-232 oraz LAN umożliwia podłączenie do każdego urządzenia zewnętrznego.
Drukarka paragonowa FK-POS80-BF to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o pracy w gastronomii. Małe wymiary oraz możliwość przywieszenia w dosłownie każdym miejscu sprawiają, że nawet w najmniejszej placówce znajdziemy miejsce aby ją zainstalować. Niezawodny mechanizm drukujący oraz łatwy system wymiany papieru. Możliwość podłączenia na kilka sposobów: Wi-Fi, LAN, USB typu "B" oraz RS-232. Sygnał wydruku oraz sygnał świetlny informujący o wydruku nowego zamówienia.