Drukarki paragonowe

Przy realizacji zamówienia dla klienta przepływ informacji pomiędzy pracownikami, a nierzadko pomiędzy odpowiednimi działami, stanowi klucz do sukcesu. Zastosowanie drukarek paragonowych przyspiesza realizację danej usługi bądź produktu. Przykładem jest tutaj gastronomia, gdzie kelner odbiera zamówienie od klienta a następnie wprowadza je do systemu. Zsynchronizowana drukarka bonowa znajdująca się na kuchni drukuje dla kucharza odpowiednio zaprogramowany kwit, dzięki czemu wie on co ma przygotować. Taka funkcjonalność systemu pozwala na przyspieszenie całego procesu, a także wyeliminowanie pomyłek. Drukarki paragonowe mogą się przydać również przy drukowaniu potwierdzeń do leków na zamówienie w aptekach czy potwierdzeń transakcji w kantorach.

Drukarki bonowe posiadają mechanizm druku termicznego, stąd też nie używają standardowego tuszu do drukowania. Ma to ogromne znaczenie w eksploatacji urządzenia, zmniejszając koszty jego użytkowania. Wszystkie te urządzenia wykorzystują do swojej pracy papier termiczny o różnej szerokości.

Filters Sort

Drukarka FK-POS58-DC to drukarka niefiskalna pracująca na rolkach termicznych o szerokości 57mm. Urządzenie posiada wbudowany głośnik, który sygnalizuje wydruk nowego paragonu. Maksymalna szybkość druku urządzenia to 120mm/s

Drukarka wyposażona jest w porty komunikacyjne: – Ethernet (LAN) – USB W zestawie: – Drukarka FK-POS80-BS – Kabel połączeniowy USB – Rolka termiczna startowa – Kabel zasilający – Płyta z oprogramowaniem i sterownikami – Instrukcja obsługi Główne cechy: – bardzo szybki wydruk z prędkością 250m/s – automatyczny obcinacz – wbudowany głośnik pełniący rolę dzwonka informującego […]

VLINE80-2 to uniwersalna drukarka paragonowa z automatycznym ucinaczem papieru. Idealnie sprawdzi się w punktach sprzedaży oraz jako drukarka bonowa do punktów gastronomicznych. Potrafi drukować tekst, grafikę oraz kody kreskowe (w tym kody QR), tym samym może być wykorzystywana do drukowania biletów, paragonów, zamówień a także faktur. 3 złącza komunikacyjne (USB, RS232, LAN) sprawiają, iż podłączymy ją do każdego urządzenia zewnętrznego.

Termiczna drukarka paragonowa NPOS Thermal C-300 to nowoczesna oraz wszechstronna drukarka niefiskalna. Swoje zastosowanie znajdzie wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba szybkiego wydruku różnego typu dokumentów. Dzięki zastosowaniu dodatkowej pokrywy zabezpieczającej mechanizm wydruku idealnie sprawdzi się w gastronomii drukując zamówienia na kuchnię oraz na bar. Bardzo szybki wydruk (sięgający do 300 mm/s) pozwala na wydrukowanie standardowego dokumentu w mniej niż 0,5 s.

SAM4s Ellix 30 to drukarka niefiskalna, która została skonstruowana z myślą o pracy w gastronomii. Wyposażona w głośnik, sygnalizuje wydrukowanie nowego bonu charakterystycznym dźwiękiem. Drukarka ta umożliwia wydruk z prędkością do 18 cm/s, a wbudowany obcinacz papieru ułatwia odrywanie kolejnych zamówień. Wyposażona w trzy porty komunikacyjne: USB, RS-232 oraz LAN umożliwia podłączenie do każdego urządzenia zewnętrznego.

Drukarka wyposażona jest w porty komunikacyjne: Ethernet (LAN) Wifi USB W zestawie znajdują się: – Drukarka FK-POS80-BF – Kabel połączeniowy USB – Rolka termiczna startowa – Kabel zasilający – Płyta z oprogramowaniem i sterownikami – Instrukcja obsługi Główne cechy: Moduł WIFI pozwalający na bezprzewodowe podłączenie drukarki do komputera lub kasy fiskalnej Bardzo szybki wydruk z […]