FUKUN FK-POS80-BS

(1 opinia klienta)

688,80  brutto 560,00  netto

FUKUN FK-POS80-BS to mała, kompaktowa drukarka paragonowa, która została stworzona do drukowania bonów na kuchni. Podłączymy ją za pomocą USB, Ethernet albo RS-232 do większości programów gastronomicznych dostępnych na rynku, np.:  FIS-POS Bistro, Storyous, Gastro, Soga, Small Bistro, S4H, Foodsoft. Praktycznie niezniszczalny, bardzo szybki mechanizm drukujący wraz z automatycznym obcinaczem papieru zapewnia komfortowe użytkowanie przez obsługę. Dodatkowym atutem jest możliwość włączenia sygnału dźwiękowego przy wydruku bonu.

Opis

Kompaktowa drukarka bonowa

Kompaktowa drukarka bonowa FK-POS80-BS

Drukarka paragonowa od firmy FUKUN, model FK-POS8-BS to małe, kompaktowe urządzenie, które sprawdzi się przede wszystkim w branży gastronomicznej do drukowania zamówień. Urządzenie to współpracuje z większością programów gastronomicznych dostępnych na rynku, np.: FIS-POS Bistro, Storyous, Gastro, Soga, Small Bistro, S4H, Foodsoft. Zastosowanie bardzo szybkiego mechanizmu drukującego (szybkość do 250mm/s) oraz rolki termicznej o wymiarach 80mm x 80mm daje nam jednak możliwość użytkowanie tego urządzenia wszędzie tam gdzie zajdzie taka potrzeba tj, w magazynie, w biurze, czy w sklepie wysyłkowym.

Sygnał wydruku FUKUN FK-POS80-BS

W drukarce FUKUN możemy włączyć sygnał dźwiękowy informający o wydruku bonu/zamówienia przez urządzenie. Funkcja ta jest bardzo przydatna np.: na kuchni, gdzie zajęci przygotowywaniem innych posiłków kucharze zostaną dostatecznie poinformowani o tym, że któryś z kelnerów przyjał nowe zamówienie. Zastosowanie automatycznego odcinacza papieru znacząco ułatwia wyjmowanie wydruków z urządzenia (zamiast ich wydzierania, jak z tradycyjnego urządzenia fiskalnego). FK-POS80-BS potrafi również drukować kody QR.

Sygnał wydruku FK-POS80-BS

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 19,5 × 14,5 × 14,5 cm
Szerokość papieru

57 mm lub 80 mm

Szybkość wydruku

250 mm/s

Obcinacz papieru

TAK

Złącza komunikacyjne

1x RS232 + 1x USB + 1x LAN

Rodzielczość

200 dpi

Temperatura pracy

od -10 °C do 40 °C

Producent

1 opinia dla FUKUN FK-POS80-BS

  1. Wojciech

    Dobra drukarka kuchenna za rozsądne pieniądze

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *