NoviCloud

(1 opinia klienta)

37,00  brutto 30,08  netto

NoviCloud to elektroniczny system zarządzania sprzedażą stworzony przez firmę Novitus i dedykowany do kasy fiskalnej Novitus Next. Jest to usługa „chmurowa” tzn. dostępna z każdego miejsca na świecie, po zalogowaniu się do systemu poprzez przeglądarkę internetową. Zapewnia to prostotę oraz elastyczność w prowadzeniu biznesu. System zapewnia bardzo łatwą rozbudowę o kolejne urządzenia, bez górnego limitu urządzeń pracujących w systemie. NoviCloud w okrojonej wersji dostępny jest dla wszystkich użytkowników kas fiskalnych Novitus Next.

SKU: 2012 Kategorie: ,
Opis

System zarządzania sprzedażą on-line

NoviCloud został stworzony przez firmę Novitus i dedykowany do kasy fiskalnej Novitus Next. To oprogramowanie on-line dostępne jest z każdego miejsca na świecie, gdzie masz dostęp do przeglądarki internetowej. Wraz z zakupem modelu Next otrzymujesz bezpłatny dostęp do archiwizacji paragonów oraz dostęp do raportów dobowych drukowanych na kasie fiskalnej. Wszystkie funkcjonalności poniżej są już płatne na zasadzie subskrypcji.

Bezproblemowa rozbudowa systemu NoviCloud

Skalowalność (tzn. łatwość rozbudowy) systemu NoviCloud jest dziecinnie prosta. Obojętnie czy nowa kasa Novitus Next będzie pracowała w tym samym miejscu, czy na drugim końcu świata, ważne jest aby była podłączona do internetu. Następnie na samym urządzeniu logujemy się na nasze konto NoviCloud i pobieramy wszystkie dane (asortyment towarowy, stawki VAT, etc.) na nowo zarejestrowane urządzenie. Istnieje również możliwość pobrania tylko pewnych fragmentów danych, wspólnych do wszystkich punktów. W tym filmie pokażemy Ci jak podłączyć nowe urządzenie do systemu sprzedaży.

Zarządzanie bazą towarową

Wszystkimi produktami zarządzamy z jednego miejsca z poziomu przeglądarki internetowej. Taka funkcjonalność to elastyczność w prowadzeniu biznesu, gdyż wystarczy mieć dostęp do panelu administracyjnego. Dodanie kolejnych produktów, asortymentów czy usług jest bardzo proste. Po zdefiniowaniu wszystkich parametrów danego produktu lub usługi za jednym kliknięciem przypiszesz ten asortyment do danej kasy. Dzięki temu możesz zarządzać różnymi sklepami (z różnym asortymentem) z jednego miejsca!

Faktury VAT dla kontrahentów

Możliwość budowania bazy kontrahentów pozwala na wprowadzenie danych klienta do systemu za pomocą synchronizacji z bazą GUS. W praktyce oznacza to tyle, że wystarczy posiadać numer NIP klienta, a pozostałe dane zostaną pobrane z bazy ministerstwa. Dzięki automatycznej synchronizacji z Novitus Next, już po chwili można wystawić fakturę VAT wprost z kasy fiskalnej.

Analizowanie wyników

Moduł analiz pozwala na zestawienie wszystkich interesujących nas wyników w jednym miejscu. Taka funkcjonalność pozwala nam na pracę z danymi oraz daje możliwość podejmowania decyzji biznesowych. Takie dane to również podstawa do rozliczania oraz do weryfikowania pracowników, gdyż każda informacja dotycząca sprzedaży (czas, data, forma płatności, etc.) zapisywana jest w systemie.

Informacje dodatkowe

Waga 0,7 kg
Wymiary 10,5 × 18 × 9 cm
Opłata

miesięczna

Producent

1 opinia dla NoviCloud

  1. Krzysztof

    Dobre oprogramowanie w chmurze ! 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *