Terminal płatniczy Ingenico IWL250

(1 opinia klienta)

47,97  brutto 39,00  netto

Ingenico IWL250 to bezprzewodowy terminal płatniczy, który obsługuje wszystkie dostępne karty płatnicze na rynku oraz transakcje BLIK. Urządzenie to akceptuje karty z paskiem magnetycznymchipowe oraz umożliwia płatności zbliżeniowe. Istnieje również możliwość sprzedaży doładowań kart pre-paid do telefonów komórkowych.

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: 81 Kategoria:
Opis

Bezprzewodowy terminal płatniczy

Ingenico IWL250 to przenośny terminal płatniczy. Wyposażony przez producenta w kartę SIM łączy się z internetem bezprzewodowo, za pomocą GPRS. Takie rozwiązanie pozwala na użytkowanie tego urządzenia w miejscach, gdzie posiadamy zasięg telefonii komórkowej. Zastosowanie dodatkowo wzmocnionej anteny powoduje, iż bez przeszkód można go używać w dowolnym miejscu w Polsce. Opcjonalnie można doposażyć terminal w bazę ładującą. Takie połączenie sprawdza się w punktach o dużym natężeniu ruchu, np. w restauracjach czy pubach.

Obsługa płatności elektronicznych

Terminal płatniczy Ingenico IWL250 kompleksowo obsługuje płatności elektroniczne wszystkimi kartami dostępnymi na polskim rynku. Aplikacja płatnicza PayTel, która jest instalowana na urządzeniach, umożliwia płatność kartami MasterCard, VISA oraz American Express. Model ten akceptuje płatności poprzez chippasek magnetyczny oraz płatności zbliżeniowe.

Bezpieczne transakcje dzięki Ingenico IWL250

Zastosowanie terminala płatniczego jako formę płatności w swoim biznesie to wygoda oraz bezpieczeństwo. Po zaakceptowaniu płatności kartą, środki zostaną przekazane na Twój rachunek bankowy maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych. Dla lepszego zarządzania środkami pieniężnymi pobieranymi za pomocą terminala płatniczego wyposażony zostaniesz w specjalnym system.

Warianty umowy na terminal płatniczy Ingenico IWL250

Jedyny sposób uzyskania terminala płatniczego Ingenico IWL250 to jego wynajem. Zwykle umowa zawierana jest na 2 lata, natomiast przygotujemy dla Ciebie również inne rozwiązanie. Wypełnij poniższy formularz a skontaktujemy się z Tobą oraz dobierzemy odpowiedni wariant dla Ciebie.

Polska Bezgotówkowa

Od lutego 2018 r. weszła w życie fundacja powołana między innymi przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Związek Banków Polskich, która refunduje koszty wynajmu terminala oraz prowizji przez 12 miesięcy! W praktyce oznacza to całkowicie darmowy terminal przez okres jednego roku. Więcej o programie przeczytasz na oficjalnej stronie fundacji polskabezgotowkowa.pl, a także na naszym blogu.

* Podana cena to miesięczny koszt brutto wynajmu urządzenia przy umowie na 2 lata.

** Prowizja od każdej sprzedaży jest uzależniona od branży, w której funkcjonuje dana firma. Prosimy o kontakt (np. poprzez telefon widoczny na dole po prawej stronie), aby dowiedzieć się, ile wynosi prowizja w przypadku Twojej branży.

Informacje dodatkowe

Producent

Zastosowanie

Przenośne

1 opinia dla Terminal płatniczy Ingenico IWL250

  1. Mateusz

    Mały, przenośny terminal płatniczy + spoko prowizja.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *