Ingenico IWL250

47,97  brutto 39,00  netto

Ingenico IWL250 to bezprzewodowy terminal płatniczy, który obsługuje wszystkie dostępne karty płatnicze na rynku oraz transakcje BLIK. Urządzenie to akceptuje karty z paskiem magnetycznymchipowe oraz umożliwia płatności zbliżeniowe. Istnieje również możliwość sprzedaży doładowań kart pre-paid do telefonów komórkowych.

Produkt dostępny na zamówienie

Opis

Bezprzewodowy terminal płatniczy

Ingenico IWL250 to przenośny terminal płatniczy. Wyposażony przez producenta w kartę SIM łączy się z internetem bezprzewodowo, za pomocą GPRS. Takie rozwiązanie pozwala na użytkowanie tego urządzenia w miejscach, gdzie posiadamy zasięg telefonii komórkowej. Zastosowanie dodatkowo wzmocnionej anteny powoduje, iż bez przeszkód można go używać w dowolnym miejscu w Polsce. Opcjonalnie można doposażyć terminal w bazę ładującą. Takie połączenie sprawdza się w punktach o dużym natężeniu ruchu, np. w restauracjach czy pubach.

Obsługa płatności elektronicznych

Terminal płatniczy Ingenico IWL250 kompleksowo obsługuje płatności elektroniczne wszystkimi kartami dostępnymi na polskim rynku. Aplikacja płatnicza PayTel, która jest instalowana na urządzeniach, umożliwia płatność kartami MasterCard, VISA oraz American Express. Model ten akceptuje płatności poprzez chippasek magnetyczny oraz płatności zbliżeniowe.

Bezpieczne transakcje dzięki Ingenico IWL250

Zastosowanie terminala płatniczego jako formę płatności w swoim biznesie to wygoda oraz bezpieczeństwo. Po zaakceptowaniu płatności kartą, środki zostaną przekazane na Twój rachunek bankowy maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych. Dla lepszego zarządzania środkami pieniężnymi pobieranymi za pomocą terminala płatniczego wyposażony zostaniesz w specjalnym system.

Warianty umowy

Terminal płatniczy Ingenico IWL250 można uzyskać, tylko i wyłącznie na podstawie wynajmu. Standardowa umowa zawierana jest na 2 lata, ale istnieją również inne warianty. Skontaktuj się z nami poprzez czat u dołu, aby dowiedzieć się więcej.

Umowa zawiera:

Miesięczny koszt wynajmu urządzenia*
Prowizję od każdej sprzedaży**

Terminal za darmo przez rok

W lutym 2018 r. została założona fundacja Polska Bezgotówkowa wspierająca obrót bezgotówkowy wśród mniejszych przedsiębiorstw w Polsce. Fundację ta została powołana między innymi przez Związek Banków Polskich oraz Radę Wydawców Kart Bankowych z udziałem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Podmiot ten refunduje koszt terminala płatniczego przez okres 12 miesięcy, co w praktyce oznacza całkowicie darmowy terminal płatniczy przez cały rok! Więcej o tym programie przeczytasz tutaj albo bezpośrednio na stronie fundacji polskabezgotowkowa.pl.

* Podana cena to miesięczny koszt brutto wynajmu urządzenia przy umowie na 2 lata

** Prowizja od każdej sprzedaży jest uzależniona od branży, w której funkcjonuje dana firma. Prosimy o kontakt (np. poprzez chat na dole po prawej stronie), aby dowiedzieć się, ile wynosi prowizja w przypadku Twojej branży.

Dodatkowe informacje

Producent

Paytel

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Ingenico IWL250”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *