Kasy fiskalne Białe Błota


Jeśli poszukujesz kasy fiskalne w miejscowości Białe Błota, to dobrze trafiłeś. Konsultant naszej firmy wybierze dla Ciebie idealną kasę fiskalną dopasowaną do Twoich potrzeb. W swojej ofercie posiadamy kasy fiskalne mobilne jak i stacjonarne, proste a także systemowe. Kasy te mogą pracować samodzielnie, a także być częścią większego systemu po podłączeniu do nich takich urządzeń peryferyjnych jak drukarki bonowe, wagi elektroniczne czy terminale płatnicze.

Kasy fiskalne Białe Błota

Najtańsze kasy fiskalne


Właściciele firm w Białych Błotach na których został nałożony obowiązek posiadania kasy fiskalnej najczęściej wybierają najprostsze, a przy tym najtańsze modele. Poniżej znajdziesz przykładowe urządzenia, które są najczęściej wybierane przez przedsiębiorców prowadzących swoje małe biznesy. Charakteryzują się małymi rozmiarami, kompaktowym kształtem oraz łatwością w obsłudze. Wszystkie poniższe kasy fiskalne posiadają kopię elektroniczną paragonu, tak więc nie musisz już przetrzymywać stosu rolek tak jak miało to miejsce w starszych wersjach kas fiskalnych!

Kasy fiskalne online Białe Błota


Dla przedsiębiorców, którzy już teraz muszą korzystać z kas fiskalnych online przedstawiamy poniższą ofertę. Urządzenia te posiadają dostęp do internetu, a dzięki temu łączą się z Centralnym Repozytorium Kas, spełniając w ten sposób warunki Rozporządzenia Ministra Finansów. Połączenie z internetem może być zrealizowane za pomocą różnych technologii (LAN, WIFI, GPRS), a każda z nich ma swoje zalety oraz wady. W swojej ofercie posiadamy również urządzenia, które posiadają więcej niż jedna możliwość połączenia z internetem.

Brak dodatkowych kosztów


Zakup swoją kasę fiskalną w naszym sklepie bez ponoszenia dodatkowych kosztów! W cenie urządzenia fiskalnego otrzymasz od nas darmowe programowanie pod Twoją specyfikę firmy, a także szkolenie z obsługi dla Ciebie oraz Twoich pracowników. Następnie bezkosztowo ją dla Ciebie zafiskalizujemy (czyli zalegalizujemy) oraz pomożemy przy dokumentach do Urzędu Skarbowego, a w tym przy uzyskania zwrotu w postaci 700 zł! Aby nic nie stało na przeszkodzie użytkowania kasy fiskalnej od razu otrzymasz od nas również darmowe rolki nas start.

W cenie kasy otrzymasz u nas


Programowanie urządzenia
Programowanie urządzenia
Szkolenie z obsługi
Szkolenie z obsługi
Fiskalizacja urządzenia
Fiskalizacja urządzenia
Pomoc z dokumentami
Pomoc w US
Darmowe rolki na start
Darmowe rolki na start

Dedykowany serwisant


Do Twojej dyspozycji jest również dedykowany specjalista, który pomoże we wszystkich sprawach związanych z kasami fiskalnymi. Jeśli masz problem z doborem idealnego urządzenia dla Twojej firmy, nie wiesz jaką kasę fiskalną potrzebujesz albo gubisz się w przepisach fiskalnych – zadzwoń pod numer telefonu, który znajdziesz obok.

Pomożemy Ci we wszelkich formalnościach m.in.:
– wybierzemy najkorzystniejszy model urządzenia fiskalnego
zarejestrujemy kasę fiskalną w Urzędzie Skarbowym oraz pomożemy uzyskać zwrot
– i wiele wiele więcej

Wiktor Soszyński
Specjalista ds. sprzedaży
tel. 732-242-126

Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy


Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy

ul. Fordońska 77
89-950 Bydgoszcz
email:
[email protected]
telefon
52 561 70 00

Rejestrując firmę w Białych Błotach podlegasz pod Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy. Przy zakupie kasy fiskalne z elektroniczną kopią paragonu, otrzymasz od nas zgłoszenie, które będziesz musiała/będziesz musiał dostarczyć do Urzędu Skarbowego. Urzędnik wyda Ci wtedy numer ewidencyjny kasy fiskalnej, który następnie umieścisz na obudowie kasy oraz w książce serwisowej. Jeśli zakupisz kasę fiskalną online sprawa jest dużo prostsza, gdyż urządzenie przy fiskalizacji samodzielnie pobierze numer ewidencyjny, który naniesiesz na obudowę kasy oraz do książki serwisowej

Kup z dostawą do Twojej firmy!


Aby kupić z dostawą na terenie Białego Błota skontaktuj się najpierw wprost do dedykowanego serwisanta. Wszystkie dostępne urządzenia fiskalne, które osobiście można obejrzeć oraz przetestować w naszym oddziale w Bydgoszczy dowieziemy oraz zainstalujemy bezpośrednio w Twojej firmie !

Oddział Bydgoszcz


Ul. Gdańska 46
85-006 Bydgoszcz

tel. 732-242-126
pon. – pt. 9:00 – 17:00